У Донецьку прихильники Януковича намагалися взяти штурмом ТРК "Україна"

12 Січня 2005
0
399
12 Січня 2005
14:22

У Донецьку прихильники Януковича намагалися взяти штурмом ТРК "Україна"

0
399
У Донецьку прихильники Януковича намагалися взяти штурмом ТРК "Україна"
У Донецьку увечері 11 січня прихильники Віктора ЯНУКОВИЧА намагалися пройти в приміщення телерадіокомпанії "Україна", вимагаючи "звернути на них увагу і вести телерепортаж з площі Леніна".

Як передає УНІАН, учасники акції повідомили, що декілька десятків прихильників В.ЯНУКОВИЧА близько 20.00 11 січня увійшли в будівлю, де розташована ТРК "Україна", з метою вимагати від працівників телекомпанії вести телепередачу безпосередньо з площі Леніна. Проте безпосередньо в приміщення ТРК "Україна" їх не пустила охорона.

Незабаром в будівлю прибули "близько п'ятдесяти" бійців спецназу в повній екіпіровці, з палицями, які перекрили доступ в приміщення телерадіокомпанії, і вимагали від учасників акції розійтися. У неофіційній розмові з учасниками акції спецназівці сказали: "Ви тут нічого не ламайте, і ми вас не чіпатимемо".

Учасники акції покинули приміщення без інцидентів. Вони повернулися на площу Леніна, де встановлені намети, і продовжили мітинг на підтримку В.ЯНУКОВИЧА.

UNIAN
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
399
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду