Кушнарьов пішов у відпустку для проведення агітації за Януковича

13 Грудня 2004
0
565
13 Грудня 2004
16:59

Кушнарьов пішов у відпустку для проведення агітації за Януковича

0
565
Кушнарьов пішов у відпустку для проведення агітації за Януковича
Голова Харківської обласної держадміністрації і голова обласної ради Євген КУШНАРЬОВ пішов у відпустку і повідомив, що зробив це з метою проведення агітації за кандидата у президенти України Віктора ЯНУКОВИЧА.

Як передає УНІАН, у зверненні до харків`ян Є.КУШНАРЬОВ зазначив, що так він прагне реалізувати своє конституційне право на агітацію за того кандидата, якому він “віддав свій голос і раніше, - за В.ЯНУКОВИЧА”.

Є.КУШНАРЬОВ вважає, що після визнання 24 листопада В.ЯНУКОВИЧА переможцем виборів “опозиція і за заявами її лідерів, і за практичними діями була готова до силового захвату влади, країна опинилася на межі громадянського конфлікту” і “лише готовність до рішучих відповідних спільних дій, яка була продемонстрована, зокрема, всеукраїнським з`їздом депутатів рад різних рівнів у Сєвєродонецьку, збереження місцевою владою східних та південних регіонів України контролю за ситуацією остудили надто гарячі голови, дозволили спрямувати пошуки виходу з політичної кризи у конституційне русло”.

Є.КУШНАРЬОВ не виключає, “незалежно від тих чи інших результатів голосування 26 грудня, спроб найбільш екстремістських сил зі стану прихильників Віктора ЮЩЕНКА знову дестабілізувати ситуацію в Україні”. На його думку, треба “ще раз продемонструвати, що голоси 15 мільйонів виборців, відданих за В.ЯНУКОВИЧА, виникли не внаслідок так званої "масової фальсифікації", а є результатом вільного волевиявлення громадян у всіх регіонах України”. Губернатор заявив, що “звинувачення у фальсифікації результатів голосування на території Харківщини є зловмисною брехнею. Це підтверджено і обласною прокуратурою, і рішеннями судів по конкретних скаргах, що надійшли до них”.

Є.КУШНАРЬОВ попросив прихильників В.ЯНУКОВИЧА “захистити свій вибір”, а тих, хто не голосував, прийти на вибори.

Опозиція вважає Є.КУШНАЬРОВА головним організатором фальсифікації виборів на Харківщині. Опозиція впродовж останніх тижнів закликала до відставки Є.КУШНАРЬОВА і зверталася до СБУ, прокуратури та міліції з вимогами порушити кримінальну справу проти нього за дії і заклики, спрямовані. як вона вважає, на порушення територіальної цілісності України.

UNIAN
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
565
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду