КУЧМА ОБВИНУВАЧУЄ "5 КАНАЛ" У ДЕРЖАВНОМУ ПЕРЕВОРОТІ

24 Листопада 2004
0
628
24 Листопада 2004
20:45

КУЧМА ОБВИНУВАЧУЄ "5 КАНАЛ" У ДЕРЖАВНОМУ ПЕРЕВОРОТІ

0
628
КУЧМА ОБВИНУВАЧУЄ "5 КАНАЛ" У ДЕРЖАВНОМУ ПЕРЕВОРОТІ
Президент України Леонід Кучма заявляє, що мовлення "5 каналу" спрямовано на підготовку ґрунту для державного перевороту.

Про це Кучма заявив на засіданні Нацсовета за узгодженням діяльності загальнодержавних і регіональних органів і місцевого самоврядування в середовище в Києві.

"Керівництво країни, фахівці з питань безпеки попереджали про те, що провокаційне мовлення так званих "чесних новин" на "5 каналі" спрямовано на підготовку ґрунту для такого перевороту, незалежно від результатів виборів", - заявив Кучма.

Він відзначив, що "з міркувань демократизму" держава не прийняла ніяких санкцій щодо "5 каналу", підкресливши, що для цього "минулого всі підстави" виходячи з того, що "5 канал" не виконує зобов'язання, взяті на себе при одержанні ліцензії.

УП
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
628
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду