У Януковича - 49,39% голосов, у Ющенко - 46,71% - 99,48% обработанных протоколов

23 Листопада 2004
0
527
23 Листопада 2004
13:37

У Януковича - 49,39% голосов, у Ющенко - 46,71% - 99,48% обработанных протоколов

0
527
У Януковича - 49,39% голосов, у Ющенко - 46,71% - 99,48% обработанных протоколов
По итогам обработки 99,48% протоколов территориальных избирательных комиссий, за кандидата в президенты Украины Виктора Януковича проголосовали 49,39% или 14966336 избирателей, за Виктора Ющенко - 46,71% или 14154153 избирателей.

Такие данные обнародованы на сайте ЦИК.

Последние данные были по итогам обработки 99,38% протоколов. Тогда у В.Януковича было 49,42%, у В.Ющенко - 46,7%.

Interfax
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
527
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду