19 листопада 2004 року ГО „Детектор медіа” проведе у Львові презентацію двох власних проектів: видання журналу „Детектор медіа” та Моніторингу теленовин та медіатехнологій

17 Листопада 2004
0
554
17 Листопада 2004
15:47

19 листопада 2004 року ГО „Детектор медіа” проведе у Львові презентацію двох власних проектів: видання журналу „Детектор медіа” та Моніторингу теленовин та медіатехнологій

0
554
19 листопада 2004 року ГО „Детектор медіа” проведе у Львові презентацію двох власних проектів: видання журналу „Детектор медіа” та Моніторингу теленовин та медіатехнологій
Громадська організація „Детектор медіа” відома передусім однойменним інтернет-виданням, яке з’явилося в Мережі 2001 року. Автором проекту є Наталія Лигачова, до того відома аудиторії як телеоглядач та заступник головного редактора газети „День”.

Друкований часопис „Детектор медіа” став наступним кроком у розвитку проекту. Він виходить щомісячно з березня 2004 року і наразі (до кінця цього року) розповсюджуться безкоштовно адресною розсилкою всією Україною.

Зараз громадська організація займається вивченням попиту та уподобань читачів друкованої „ТК” задля розробки стратегії подальшого розвитку проекту – або у напрямку розширення аудиторії, або її подальшої спеціалізації, а також можливості поступової комерціалізації видання. Проект здійснюється завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

„Моніторинг теленовин та медіатехнологій” – цей проект „ Детектор медіа” було розпочато ще навесні 2003 року. Під час виборів його було розширено за рахунок збільшення телеканалів, новини яких моніторяться з точки зору дотримання професійних стандартів. Також з липня „ТК” почала аналізувати ті медійні технології, які використовуються телеканалами у висвітленні виборчих перегонів головних претендентів на президентську посаду. Моніторинг реалізується за допомогою Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні, а також Центру медіареформ.

У презентації в Полтаві візьмуть участь Наталія Лигачова, шеф-редактор проектів Громадської організації „Детектор медіа”, з колегами.

Презентація проектів „Детектор медіа” відбудеться у Львові 19 листопада 2004 року, о 16.00., за адресою Площа Ринок, 8.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
554
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду