Твердження Е.Прутніка про фінансування Соросом кампанії, спрямованої на поразку Януковича у виборах, не відповідає дійсності
В заяві також зазначено, що "цього року Міжнародний фонд “Відродження” (МФВ) зосередив частину своєї діяльності на сприянні проведенню справедливих і вільних виборів, не надаючи підтримки жодному з кандидатів, оскільки Фонд, насамперед, підтримує
громадські організації та їх коаліції, діяльність яких спрямована на просвіту й активізацію виборців, моніторинг порушення прав виборців і виборчого законодавства, висвітлення виборчої кампанії у ЗМІ, проведення екзит-полу та теледебатів кандидатів. Вичерпну інформацію про передвиборчі проекти МФВ було надіслано і передано безпосередньо у штаби кандидатів 12 жовтня 2004 року. Крім того, ці матеріали є у відкритому доступі на веб-сайті МФВ (www.irf.kiev.ua)".
"Ототожнення сприяння, що надає МФВ для забезпечення справедливих та вільних виборів, з підтримкою опозиції свідчить або про необізнаність, або про свідоме несприйняття представником чинної влади демократичних стандартів у виборчому процесі",- сказано в кінці заяви.
Заяву підписано Григорієм Немирею, Головою Правління МФВ та Євгеном Бистрицьким, Виконавчим Директором МФВ.
"Детектор медіа",за інф.МФВ
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ








