Тимошенко, Зінченко і Томенко не підуть на дебати поки не погодиться Янукович

9 Листопада 2004
0
542
9 Листопада 2004
17:27

Тимошенко, Зінченко і Томенко не підуть на дебати поки не погодиться Янукович

0
542
Тимошенко, Зінченко і Томенко не підуть на дебати поки не погодиться Янукович
Керівники штабів Ющенка та Януковича Олександр Зінченко та Сергій Тігіпко можуть зустрітися на дебатах, тільки якщо відбудуться дебати між самими претендентами.

Про це "Українській правді" повідомила прес-секретар Ющенка Ірина Геращенко.

"Дебати між командами Ющенка і Януковича можуть відбутися тільки після того, як 16 листопада відбудуться дебати між кандидатами", - сказала Геращенко.

"Кандидати відповідають за курс держави, а їх команди - за втілення курсу. Тому саме такою є позиція керівництва виборчої кампанії Ющенка", - пояснила вона.

У вівторок про намір провести дебати між Зінченком і Тігіпком заявили керівник секретаріату громадської коаліції "Новий вибір-2004" Ігор Когут і головний редактор УНІАН Олександр Харченко.

"УП"
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
542
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду