Розвитку демократії сприяє професійна журналістська солідарність
Не підписувала заяву тележурналістів, тому що сьогодні вперше за 4 роки знову вийшла в ефір, висвітлюючи перебіг українських виборів у Польщі.
Виборча кампанія на Україні зараз посідає чи не найголовніше місце в польських медіа, тож вчинок українських журналістів набув широкого розголосу і підтримки. Тут теж є цензура, але це цензура головних редакторів (редакційна політика), і польські медіа гордяться своєю незалежністю. Але якщо журналісту маленького видання за обнародування суспільно важливої інформації погрожують судовою розправою, на його захист стають журналісти потужних видань і ТБ-каналів, і журналіст знає, що він не самотній. Тобто розвитку демократії сприяє професійна журналістська солідарність.
Українців поляки сприймали зверхньо до останнього часу. Тепер вони з подивом побачили, що сусідній народ -- не купка принижених істот, яких вони знали, здебільшого, як продавців дешевої горілки і цигарок, а НАРОД, якому набридло жити в багні. Я дуже горда за вас. Шкода, що цей протест не став масовим, тому що у такому разі він мав би дуже важливе значення для України.
Ми маємо повне право почуватися на рівних з іншими народами.
Моє шанування колегам.
Оксана Грузицька, кореспондент програми "Вісті", Перший Національний, у Варшаві
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
кореспондент програми "Вісті", Перший Національний, у Варшаві
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ