Телеканал "Интер" во время показа художественного фильма транслирует бегущую строку, в которой сообщается о данніх "Украинского exit poll" (за Януковчи - 43%, за Ющенко - 39% избирателей), фонда "Общественное мнение" (за Януковича - 43%, за Ющенко - 39%), а также данные опроса, проведенного центром СОЦИС и "Социальный мониторинг" (в последовательности "Интера" - " 40% - за Януковича, 42% - за Ющенко) При этом последние данные сопровождаются словами "если верить". Кроме того, в бегущей строке подчеркивается, что окончательные данные по итогам выборов огласит ЦИК, возможно, уже сегодня ночью.
Напомним, что по данным исследования, проведенного на выходе с избирательных участков, Киевским международным институтом социологии (КМИС) и Украинским центром экономических и политических исследований имени Александра Разумкова за В.Ющенко проголосовали 45% избирателей, за В. Януковича - 37%.
Инф. "Детектор медіа"
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена