Влада хоче відключити ТРК “Ера”, бо боїться програшу, вважає Томенко

28 Жовтня 2004
0
524
28 Жовтня 2004
15:25

Влада хоче відключити ТРК “Ера”, бо боїться програшу, вважає Томенко

0
524
Влада хоче відключити ТРК “Ера”, бо боїться програшу, вважає Томенко
Спроба в ніч виборів з 31 жовтня та 1 листопада відключити телерадіокомпанію “Ера” є ознакою страху влади перед програшем. Так в інтерв'ю УНІАН голова комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Микола ТОМЕНКО прокоментував поширену вчора заяву члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Віталія ШЕВЧЕНКО.

М.ТОМЕНКО нагадав, що, за інформацією В.ШЕВЧЕНКА, голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Борис ХОЛОД звернувся з листом до міністра транспорту і зв'язку Георгія КІРПИ, в якому просить "забезпечити трансляцію" виборчого процесу силами НТКУ в час коли цей ефір належить телерадіокомпанії “Ера”. М.ТОМЕНКО назвав таке звернення абсолютно незаконним, навіть якби воно було підкріплено рішенням Нацради. При цьому голова профільного комітету нагадав, що термін повноважень Б.ХОЛОДА на посаді голови Нацради вже завершився.

М.ТОМЕНКО підкреслив, що, відповідно до чинного законодавства, Міністерство транспорту і зв'язку не має права відміняти, поновлювати тощо ліцензії ЗМІ. “Тому всякі спроби Мінтрансу змінити часи мовлення є незаконними. Як голова комітету я можу знайти лише політичне пояснення: в ніч виборів, коли будуть оголошуватися результати ЦВК і паралельного підрахунку, що здійснюватиметься блоком Віктора ЮЩЕНКА та інших політичних сил, влада хоче мати повний контроль над усім загальнонаціональним телерадіоефіром, для того, щоб залишити собі маневр для пояснення свого програшу на виборах”, - зазначив депутат.

Він пообіцяв, що його комітет робитиме все необхідне, аби не порушувався закон і ЗМІ в ніч виборів працювали відповідно до своїх ліцензій.



UNIAN
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
524
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду