5-й канал вибачився перед Володимиром Сівковичем"Детектор медіа"
8 жовтня Володимир Сівкович звернувся з відкритим листом до Петра Порошенка. У ньому він спростував всі звинувачення останнього і заявив: „Якщо ви просто серйозно помилилися, після емоційної напруги у Верховній Раді, і сьогодні шкодуєте за зробленим – принесіть вибачення в ефірі у той же час і в тій же програмі. Думаю, на каналі, який ви контролюєте, у вас не буде проблем із отриманням ефірного часу. У противному разі я буду спростовувати вашу брехню у суді і публічно”.
Учора, 10 жовтня, в ефірі програми „Час” 5-ого каналу телеведучий Роман Скрипін вибачився перед Володимиром Сівковичем за неправдиву інформацію. Він визнав: 7 жовтня В.Сівковича не запрошували до студії 5-ого каналу.
Однак звернення до Петра Порошенка вибачитись за розповсюджену ним неправдиву інформацію залишаються в силі. Володимир Сівкович підтверджує: якщо Порошенко не зробить це до завтра, він спростовуватиме брехню П.Порошенка в суді і публічно.
"Детектор медіа"
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ








