У Криму готується черговий конкурс "Срібне перо""Детектор медіа"
Республіканський творчий конкурс журналістів "Срібне перо" проводиться в Криму з 1998 року. Метою його проведення є зростання авторитету ЗМІ в суспільстві, підвищення професійної майстерності журналістів, підтримка вітчизняного виробника друкованої продукції шляхом висвітлення актуальних проблем ринкових перетворень, популяризація Криму тощо. У числі організаторів конкурсу – Національна спілка журналістів України (НСЖУ), Кримська організація НСЖУ, фонд "Журналістські ініціативи" (м. Київ). Торік співорганізатором конкурсу був і кримський уряд, однак цього року склад організаторів, очевидно, буде переглянутий.
За словами Людмили Хорошилової, згідно з програмою конкурсу журі назве переможців у 12-ти номінаціях: "Журналістська акція року", "Краща газетна публікація року", "Краща телепрограма року", "Краща радіопрограма року", "Краща фотопублікація року", "Журналістська майстерність", "Журналістська публіцистика року", "Нові імена (дебют у журналістиці)", "Толерантність і міжнаціональна згода", "Європейський вибір – кримський внесок", "Редактор року", "Метр (особливий внесок у розвиток кримської журналістики)". Загалом зараз на конкурс "Срібне перо" вже представлено понад 50 робіт, заявки і творчі роботи на конкурс будуть приймаються до 5 жовтня.
Людмила Хорошилова, яка є головою оргкомітету конкурсу, повідомила журналістам, що торік у Республіканському конкурсі "Срібне перо" взяли участь ЗМІ Криму, України, Росії, Молдови, Білорусі, які представили 320 творчих робіт. Вона сподівається, що в нинішньому році їх буде ще більше. За традицією, для учасників конкурсу будуть організовані фотовиставки, майстер-класи, екскурсії по кримських підприємствах і розважальна програма.
Разом з тим Людмила Хорошилова на прес-конференції повідомила, що кримський бюджет більш не фінансує конкурс "Срібне перо". Вона вважає, що "Це навіть краще, нам не прийдеться виконувати вимоги тих, хто заплатив гроші". Однак конкурс не може обійтися без спонсорів. Тому Людмила Хорошилова повідомила, що недавно була зроблена пропозиція про спонсорство координатору Комітету громадського контролю, до складу якого входить більш ніж 50 громадських організацій підприємців України, Олександрі Кужель. Однак рішення ще не прийнято.
Микола Семена, спеціально для „Детектор медіа”, Сімферополь
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ