Українські журналісти мають шанс підвищити кваліфікацію. Завдяки німцямIMI
Його автором є визнаний професор журналістики та директор Інституту журналістики й комунікаційних наук при Гамбурзькому універси¬теті Зігфрид Вайшенберг. Підручник виданий громадською організацією Академія української преси за сприяння Федерального уряду Німеччини та розповсюджуватиметься безкоштовно.
За словами Тимчасового повіреного у справах Федеративної Республіки Німеччина в Києві Ханса-Йохена Шмідта, він сподівається, що «це видання якомога частіше використовувалось як посібник на різних журналістських факультетах не лише в Києві, а й за його межами».
Крім того дипломат відмітив, що з власного досвіду знає (він працює в Україні - ІМІ), які складні процеси відбуваються в медійній галузі, з якими проблемами змушені стикатись українські журналісти і «наскільки сьогодні важка справа – створити вільні та незалежні ЗМІ».
"Новинна журналістика" пропонує практичні поради щодо написання новин, їхнього обговорення, а також запропоновані етичні аспекти підготовки новин і визначені якісні стандарти журналістської практики. Видання адресоване як журналістам-початківцям, так і досвідченим працівникам недійної сфери", - сказав Валерій Іванов.
href= "http://imi.org.ua/?read=5034:1">IMI
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ