Українські журналісти мають шанс підвищити кваліфікацію. Завдяки німцямIMI

22 Вересня 2004
0
478
22 Вересня 2004
16:25

Українські журналісти мають шанс підвищити кваліфікацію. Завдяки німцямIMI

0
478
Українські журналісти мають шанс підвищити кваліфікацію. Завдяки німцямIMI
Професор Валерій Іванов вважає, що журналістику в Україні викладають аматори, а не професіонали від журналістики. На його думку - яку наводить ІМІ ,- немає навіть достатньо теоретичної бази. Відтак українських журналістів надалі можуть готувати і за німецькими підручниками. Це стало можливим завдяки презентованому українському перекладу німецького підручника «Новинна журналістика».

Його автором є визнаний професор журналістики та директор Інституту журналістики й комунікаційних наук при Гамбурзькому універси¬теті Зігфрид Вайшенберг. Підручник виданий громадською організацією Академія української преси за сприяння Федерального уряду Німеччини та розповсюджуватиметься безкоштовно.

За словами Тимчасового повіреного у справах Федеративної Республіки Німеччина в Києві Ханса-Йохена Шмідта, він сподівається, що «це видання якомога частіше використовувалось як посібник на різних журналістських факультетах не лише в Києві, а й за його межами».

Крім того дипломат відмітив, що з власного досвіду знає (він працює в Україні - ІМІ), які складні процеси відбуваються в медійній галузі, з якими проблемами змушені стикатись українські журналісти і «наскільки сьогодні важка справа – створити вільні та незалежні ЗМІ».

"Новинна журналістика" пропонує практичні поради щодо написання новин, їхнього обговорення, а також запропоновані етичні аспекти підготовки новин і визначені якісні стандарти журналістської практики. Видання адресоване як журналістам-початківцям, так і досвідченим працівникам недійної сфери", - сказав Валерій Іванов.

href= "http://imi.org.ua/?read=5034:1">IMI
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
478
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду