Громадська Рада з питань свободи слова та інформації готова підтримати парламентські слухання "Діяльність ЗМІ у виборах Президента 2004 року. Правові засади""Детектор медіа"

22 Вересня 2004
0
512
22 Вересня 2004
12:29

Громадська Рада з питань свободи слова та інформації готова підтримати парламентські слухання "Діяльність ЗМІ у виборах Президента 2004 року. Правові засади""Детектор медіа"

0
512
Громадська Рада з питань свободи слова та інформації готова підтримати парламентські слухання "Діяльність ЗМІ у виборах Президента 2004 року. Правові засади""Детектор медіа"
З ініціативою проведення цих слухань в жовтні місяці виступив Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.

В заяві, яку оприлюднила прес-служба Громадської Ради, говориться, що розгляд питань, пов‘язаних із діяльністю ЗМІ під час виборчої кампанії вважається "доцільним і актуальним саме в час її проведення, оскільки парламентські слухання можуть допомогти в забезпеченні дотримання норм виборчого законодавства та рівності виборчих прав громадян України".

"Парламентський Комітет з питань свободи слова та інформації - йдеться далі в документі,- вже неодноразово ініціював розгляд і прийняття Верховною Радою України рішень, спрямованих на захист прав ЗМІ та журналістів, у т.ч. й у виборчий період. Однією з таких ініціатив було, зокрема, запровадження мораторію на проведення контролюючими органами перевірок ЗМІ під час виборчої кампанії. На жаль, виконання цього важливого і такого необхідного рішення саботується окремими органами державної влади. Все це у поєднанні з недоліками нового Закону України “Про вибори Президента України” у частині регулювання проведення передвиборчої агітації за допомогою ЗМІ суттєво заважає здійсненню останніми своєї функції з об’єктивного висвітлення ходу виборчої кампанії".

"Верховна Рада України як єдиний законодавчий орган має реалізувати свою можливість впливу на забезпечення законних прав ЗМІ під час виборчої кампанії, а також на реалізацію інтересів суспільства в отриманні достовірної та об‘єктивної інформації. Це є винятково важливим для розбудови в Україні демократичного суспільства",-підсумовується текст заяви.

Підписано:

Наталя Лігачова (від "Детектор медіа")

Валерій Іванов (від Академії Української преси)

Віталій Шевченко (заступник Голови Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення) Катерина Котенко (від Асоціації мережевих телерадіомовників України "Мережа")

Ігор Жданов (від Центру Разумкова)

Тетяна Олексіюк (МГО "Інтерньюз-Україна")

Інна Підлуська, Галина Усатенко (від Фонду "Європа ХХІ")

Костянтин Михайличенко (від Українського незалежного центру політичних досліджень)

Любов Височина (від Асоціації зовнішньої реклами України)

Сергій Дацюк (медіа-експерт) Василь Слесаренко (від Громадського Комітету національної безпеки) "Детектор медіа"
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
512
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду