ЦВК залишив без розгляду скаргу довіреної особи В.Ющенка М.Катеринчука на НТКУInterfax
М.Катеринчук обгрунтував своє прохання нормою закону про вибори президента, згiдно з якою протягом 20 хвилин до i пiсля теле(радiо)трансляцiї передвиборної агiтацiйної програми кандидата забороняється в будь-якiй формi коментувати або оцiнювати змiст його передвиборної агiтацiйної програми або давати будь-яку iнформацiю про цього кандидата.
Скаргу М.Катеринчук направив у комiсiю 27 серпня, однак дiстав вiдмову в розглядi її "по сутi" вiд одного з членiв ЦВК у зв'язку з тим, що дiя або бездiяльнiсть ЗМI оскаржуються в мiсцевих судах за мiсцем розташування кожного конкретного ЗМI.
Вiдмову М.Катеринчук оскаржив у Верховному судi, i 8 вересня суд зобов'язав ЦВК розглянути скаргу депутата. Верховний суд виходив з того, що рiшення Центрвиборчкому ухвалюється на його засiданнях, а не одноосiбно будь-яким з членiв комiсiї.
На пiдставi рiшення Верховного суду ЦВК розглянув скаргу М.Катеринчука на засiданнi у вiвторок i знову залишив її без розгляду, аргументувавши своє рiшення тим, що дiя або бездiяльнiсть ЗМI мають оскаржуватися в мiсцевому судi.
Центрвиборчком також залишив без розгляду двi скарги довiреної особи кандидата в президенти Олександра Базилюка стосовно публiкацiй агiтацiйних матерiалiв Олександра Мороза в газетi "Сiльськi вiстi".
Свою вiдмову ЦВК аргументував таким же чином.
Interfax
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ