Колишнього керівника департаменту зовнішнього спостереження МВС О.Пукача обвинувачували в тому, чого він не робивIMI
Прокуратура його обвинувачувала в організації стеження за журналістом Георгієм Гонгадзе.
Корнієнко пояснив, що на сьогодняшній день вже немає документів, які могли б підтвердити стеження за Георгієм Гонгадзе. За його словами, ці документи були знищені в 2001 році, оскільки вийшов термін їх зберігання.
Таким чином, коли Генпрокуратура в ході розслідування "справи Гонгадзе" запросила документи у МВС, їх вже не було в наявності.
У квітні цього року - нагадує ІМІ,- Печерський місцевий суд Києва закрив справу щодо екс-глави департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача за відсутністю складу злочину.
Кримінальна справа щодо Пукача була порушена Генпрокуратурою в жовтні минулого року за статтею 364 (частина 3) - за "зловживання владою або службовим становищем співробітником правоохоронних органів".
Йому інкримінувалося знищення документів, що свідчать про ведення стеження за Гонгадзе. Незабаром після пред'явлення обвинувачення Пукач був арештований, але потім, за рішенням апеляційного суду Києва, відпущений на підписку про невиїзд.
22 жовтня 2003 року невдовзі після виходу на пенсію Пукач був затриманий у Генпрокуратурі і наступного дня суд санкціонував його арешт. 5 жовтня апеляційний суд задовольнив скаргу адвокатів і випустив підозрюваного на підписку про невиїзд.
IMI
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ