Уряд влаштував PR на "Милосерді""Детектор медіа"
У конференц-залі панувала атмосфера повного «благополуччя» та йому властивих посмішок. На «широкому екрані» весь час крутили рекламний відео-ролик акції, який закінчувався словами про підтримку «Милосердя» чинним Прем'єр-Міністром Віктором Януковичем. Сказати, що в нашій країні всі щасливі й нагодовані – не сказати нічого. Як виявилось, у нас все ще краще.
14 вересня 2000 року Леонід Кучма видав Розпорядження «Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя». Тепер акція проводиться щорічно протягом трьох місяців. За словами членів Організаційного комітету, за всі роки проведення акції надійшло 600 мільйонів гривень допомоги людям похилого віку, інвалідам та малозабезпеченим громадянам. За минулий рік ця сума склала більш ніж 185 мільйонів гривень. Також «Милосердя» набуло широкого розголосу у ЗМІ. За словами Віктора Петренка, заступника Голови Державного комітету телебачення та радіомовлення, подробиці акції висвітлюються на багатьох телеканалах у новинах, в таких передачах, як «Право», «Закон є закон», «Точка зору» та ін. В кожній області України проводяться різноманітні акції та заходи. Події «Милосердя» відображають і районні комунальні ЗМІ. Також, як сказав Петренко, щоб все проходило на відповідному рівні, у вересні-жовтні планується проведення прес-конференції, на яку запросять журналістів зі всієї країни.
Нещодавно Верховна Рада України прийняла законопроект про соціальні послуги, відповідно до якого планується залучення бюджетних коштів. За словами заступника Міністра у справах сім'ї, дітей та молоді, за дорученням прем'єра Януковича, надходить допомога малозабезпеченим сім'ям та планується проведення акції «Готуємо дітей до зими».
Одразу виникає запитання: чи це не продовження передвиборчої кампанії та агітації за чинного прем'єра? Він присутній скрізь: і в відео-ролику, і в самій акції.
Як повідомив В.Супрун, заступник міністра освіти та науки, у плани входить, робота загонів «Милосердя», захист молоді та підлітків, моніторинг діяльності волонтерів (в Києві таких вже 280 чоловік). Основна увага приділятиметься здоров'ю дітей пільгових категорій та навчанню дітей з певними вадами, а також матеріально-побутовим умовам проживання пенсіонерів.
Стосовно третього питання М.Папієв зазначив, що непогано було б у кінці вересня влаштувати телефестиваль «Милосердя» (з відповідними призами та преміями), щоб, «братію, яка пише, залучити на свій бік». Про «свій бік» сказати нічого не можу. Адже та сама «братія, яка пише», напевно вже, по вуха у сумнівах: чи насправді це все робиться для обездолених українців, а не з приводу події, що відбудеться 31 жовтня. Аж занадто часто згадувалося на цьому засіданні всім нам знайоме прізвище "Янукович".
Марія Руденко, студентка Національного лінгвістичного університету, для "Детектор медіа"
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ