Інформаційна блокада - це теж реклама, вважає ЛитвинУНІАН

7 Вересня 2004
0
518
7 Вересня 2004
14:34

Інформаційна блокада - це теж реклама, вважає ЛитвинУНІАН

0
518
Інформаційна блокада - це теж реклама, вважає ЛитвинУНІАН
Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН вважає, що інформаційна блокада кандидатів на пост Президента України може лише підвищити довіру народу до таких кандидатів.

Як передає УНІАН, про це він сказав у своєму виступі на відкритті шостої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Однією з проблем президентських виборів В.ЛИТВИН назвав зухвале нехтування конституційними положеннями щодо рівності прав і можливостей кандидатів на доступ до електронних засобів масової інформації, яке спостерігається нині в царині як державного, так і приватного загальнонаціонального та місцевого теле- і радіомовлення.

На його думку, навіть за наявності прогресивного базового законодавства, навіть за умови розгортання архіважливого політичного процесу, яким є всенародна виборча кампанія; навіть при існуванні можливостей необмеженого і прозорого контролю за інформаційними діяннями керівників, власників, чи просто цензорів – поділ носіїв інформації на заклятих ворогів і “своїх у дошку” праведних речників став хибною наріжною аксіомою не лише місцевих телерадіокомпаній, а й загальнонаціональних телеканалів.

“Чим при цьому керуються телерадіоменеджери неважко зрозуміти. Однак, яка надмотивація в діях їхніх кризових кураторів – не зрозуміло. Адже в усі часи і епохи будь-яка інформаційна блокада чи інформаційне кілерство підносили на недосяжну висоту ореол страдника того лідера, кому було відмовлено у праві спілкуватися з народом. Саме така постать і отримувала багатомільйонну підтримку і співчуття від людей, які за своєю природою схильні до пожертви, а то й самопожертви в ім'я справедливості”, - сказав В.ЛИТВИН.

UNIAN

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
518
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду