Володимир Ар`єв: "У фільмі-розслідуванні про смерть Гонгадзе розкажуть про його вбивцю""Детектор медіа"

7 Вересня 2004
0
538
7 Вересня 2004
14:02

Володимир Ар`єв: "У фільмі-розслідуванні про смерть Гонгадзе розкажуть про його вбивцю""Детектор медіа"

0
538
Володимир Ар`єв: "У фільмі-розслідуванні про смерть Гонгадзе розкажуть про його вбивцю""Детектор медіа"
Як вже повідомляла "Детектор медіа", 16 вересня, в день зникнення Георгія Гонгадзе, та 17 вересня о 22:10 вийде програма Володимира Ар"єва "Закрита Зона", яка буде присвячена цим подіям. За тиждень, 23-24 вересня, канал планує повторити показ цього фільму-розслідування.

Як повідомив кореспонденту "Детектор медіа" Володимир Ар"єв, колектив програми намагався зробити дослідження, яке базується на свідченнях і непрямих зіставленнях фактів, події зіставлялися у вигляді версій. "Докази ми не наводимо, - сказав він. - Ми не є прокуратурою. А зіставлення фактів дає враження про дві версії: або це було вбивство за необачністю, але ця версія все одно підтверджує наказ Кучми стежити за Гонгадзе, або випадковість з метою подальшого оприлюднення записів Мельниченка. Але друга версія доповнює першу. І вони зводяться до одного – при цій владі могла статися ситуація, при цій корумпованій системі силових структур. При нормальній владі цієї ситуації статися не могло. Головний висновок, до якого ми дійшли: корумповані силові відомства, і корумпована влада самі створили систему, через яку вони опинилися в центрі такого масштабного скандалу".

Авторам програми вдалося довести існування зв'язку між прослуховуванням кабінету Президента, яке велося з 1999 року, з убивством Георгія Гонгадзе. "Ми знаємо, що Мельниченко писав кабінет президента, робив він це не один, йому допомагала людина, яка була його однокурсником по школі, - зауважив Володимир Ар"єв. - Про це знав спочатку Марчук, потім Мороз. Мороз про це знав задовго до зникнення Георгія. У фільмі також буде розказано про Гончарова, про людину на прізвище К., яка здійснила Гонгадзе постріл у голову".

Наталія Данькова, студентка Інституту журналістики, для "Детектор медіа"
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
538
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду