Володимир Ар`єв: "У фільмі-розслідуванні про смерть Гонгадзе розкажуть про його вбивцю""Детектор медіа"
Як повідомив кореспонденту "Детектор медіа" Володимир Ар"єв, колектив програми намагався зробити дослідження, яке базується на свідченнях і непрямих зіставленнях фактів, події зіставлялися у вигляді версій. "Докази ми не наводимо, - сказав він. - Ми не є прокуратурою. А зіставлення фактів дає враження про дві версії: або це було вбивство за необачністю, але ця версія все одно підтверджує наказ Кучми стежити за Гонгадзе, або випадковість з метою подальшого оприлюднення записів Мельниченка. Але друга версія доповнює першу. І вони зводяться до одного – при цій владі могла статися ситуація, при цій корумпованій системі силових структур. При нормальній владі цієї ситуації статися не могло. Головний висновок, до якого ми дійшли: корумповані силові відомства, і корумпована влада самі створили систему, через яку вони опинилися в центрі такого масштабного скандалу".
Авторам програми вдалося довести існування зв'язку між прослуховуванням кабінету Президента, яке велося з 1999 року, з убивством Георгія Гонгадзе. "Ми знаємо, що Мельниченко писав кабінет президента, робив він це не один, йому допомагала людина, яка була його однокурсником по школі, - зауважив Володимир Ар"єв. - Про це знав спочатку Марчук, потім Мороз. Мороз про це знав задовго до зникнення Георгія. У фільмі також буде розказано про Гончарова, про людину на прізвище К., яка здійснила Гонгадзе постріл у голову".
Наталія Данькова, студентка Інституту журналістики, для "Детектор медіа"
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ