Американський урядовець: Януковича по-рабськи висвітлюють в УкраїніУкраїнська правда
Про це пише в понеділок у газеті "Вашинґтон Таймз" Джефрі Гиршберґ, член Ради керівників мовлення – американського урядового органу, що наглядає за міжнародним теле- і радіомовленням США.
За його словами, президент Леонід Кучма і його послідовники роблять усе, що можуть, аби не було відкритого обговорення майбутнього країни.
Одним із прикладів цього, на думку автора, було зняття з FМ-етеру в Україні радіо "Свобода".
Серед цілей Леоніда Кучми й популярні українськомовні програми радіо"Свобода", фінансованого США, пише далі Джефрі Гиршберґ, член американської установи, яка, серед іншого, наглядає й за радіо "Свобода".
Джефрі Гиршберґ пригадує, як він, член Ради керівників мовлення США, в квітні і в червні їздив до України, щоб переконати українських урядовців повернути радіо "Свобода" на FМ-хвилі.
За словами автора статті, його твердо запевнили на найвищому рівні, що керівникам радіостанцій дадуть "сигнал": радіо "Свобода" можна ретранслювати.
Мер Києва Олександр Омельченко дав знати, що програми радіо "Свобода" вийдуть на хвилях міської FМ-станції 1 липня.
Час минає, президентська кампанія вже йде, а радіо "Свобода" в Києві, як і в інших великих містах, можна почути лише на коротких хвилях.
Крім цього, три чільні телемережі України по-рабському прославляють прем’єра Віктора Януковича, а Віктора Ющенка або не помічають, або нападають на нього.
А кабельні мережі, що поширюють "5 канал", прихильний до опозиції, але збалансованіший, втрачають сигнал через бовдурські методи: від тиску податківців до нічного нищення апаратури, мовиться в коментарі, котрий друкує "Вашинґтон Таймз".
Останній наступ Леоніда Кучми на вільні засоби інформації робить послугу на шкоду меті його країни вступити до НАТО й Європейського союзу.
І світ це бачить, пише один із керівників американського міжнародного мовлення й додає: український народ має обирати свого нового президента, ґрунтуючись на чесному висвітленні проблем, що постали перед Україною.
У Сполучених Штатах "ми сприймаємо думку, що інформація є необхідною умовою для демократії"; Кучмина Україна цієї думки не сприймає, вважає Джефрі Гиршберґ, член Ради керівників мовлення.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ