Термін для перевірки інформації ЗМІ або повідомлень громадян становитиме 30 днівRia.ua

1 Вересня 2004
0
488
1 Вересня 2004
13:29

Термін для перевірки інформації ЗМІ або повідомлень громадян становитиме 30 днівRia.ua

0
488
Термін для перевірки інформації ЗМІ або повідомлень громадян становитиме 30 днівRia.ua
Повідомлення в засобах масової інформації про порушення судовим експертом вимог чинного законодавства є достатньою підставою для скликання Дисциплінарної комісії Центральної експертно-кваліфікаційної комісії Міністерства юстиції України та розгляду справи щодо дисциплінарної відповідальності судексперта. Комісія може також бути скликана за повідомленнями громадян про проступки, вчинені судовими експертами. Таке положення закріплено наказом міністра юстиції України від 27 серпня 2004 року.

Як повідомив міністр юстиції України Олександр Лавринович, термін для перевірки інформації ЗМІ або повідомлень громадян становитиме 30 днів, в окремих випадках — до 45 днів. Після з’ясування усіх обставин та письмового пояснення судового експерта, Дисциплінарна комісія має визначитися щодо необхідності порушення дисциплінарної справи. Дисциплінарна комісія матиме право, з урахуванням тяжкості вчиненого проступку та обставин, за яких його було вчинено, зупинити дію або анулювати свідоцтво судового експерта. Крім того, може бути знижено його кваліфікаційний клас. У разі зупинення дії свідоцтва, судексперт повинен буде пройти перепідготовку та здати іспит за відповідною експертною спеціальністю.

Ria.ua
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
488
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду