Парламентський телеканал "РАДА" транслюватимуть по Україні біля 500 кабельних операторів"Детектор медіа"
Директор дирекції телерадіопрограм Верховної Ради Микола Орловський повідомив „Детектор медіа”, що крім „Волі-Кабель”, угоди про трансляцію парламентського каналу укладені з понад 500 операторами кабельного зв’язку в Україні.
„24 серпня ми зробили пробний експериментальний, п'ятигодинний мовний день про день незалежності. Зараз групою експертів проводиться аналіз, де відпрацьовується зворотній зв’язок, щоб дізнатися, що люди побачили, як вони побачили. Бо 7 вересня буде пряма трансляція, йти не лише по „Воля-Кабель”, а й через супутник”, - зазначив Микола Орловський.
За його словами з 7 вересня по 1 жовтня буде проводитись тестове супутниково-кабельне мовлення на Україну парламентського каналу.
Орловський повідомив що крім супутниково-кабельного мовлення є угода з 5 каналом: „Також ми маємо на Першому національному участь депутатів у ранкових і нічних програмах, маємо парламентський день на Першому національному. І на радіо „Ера” програми „Віч-на-віч” „Від першої особи”, „Персона”, тощо. Крім того залишається у силі програма „Парламентський вісник” і „Парламентський день” на ТРК „Київ”, яка мовить не тільки на Київ, а ще на 5 областей. Ну словом, де можна розповісти про роботу народних депутатів і про діяльність парламенту ми це робимо. – зазначає він ,- Є угода з Національною радіокомпанією про пряму трансляцію щоденних днів пленарних засідань та про програму „Депутатський тиждень” о 19:10, де виступатимуть представники різних фракцій”.
Однак, Верховній Раді так і не вдалося спонукати Національну телекомпанію України виконати Постнову про висвітлення роботи парламенту та випустити в ефір 15-хвилинний щоденник сесії та програму тижневу 45-хвилинну програму „Парламент”.
„Допоки ми не маємо ніякої реакції з боку Національної телекомпанії, керівники запевняють, що угода готується, хоча проект угоди ми надіслали самі на їх розгляд. Національній телекомпанії було відповідне розпорядження від голови Держтелерадіо Івана Чижа, де зобов'язано згідно постанови, укласти угоду, якщо ні, то варто вказати причини і тому подібне. Зараз ми граємо у мовчанку з боку Національної телекомпанії”, -повідомив М.Орловський.
Читайте також: З 3 лютого цього року – часу початку роботи п`ятої сесії Верховної Ради України - розпочав тестове мовлення через мережі «Волі-кабель» український парламентський канал
Наталія Данькова, студентка Інституту журналістики, для "Детектор медіа"
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ