Повідомлення в ЗМІ про порушення судекспертом законодавства є підставою для розгляду справи про дисциплінарну відповідальністьІМІ
Комісія може також бути скликана за повідомленнями громадян про провини судових експертів. Таке положення закріплене наказом міністра юстиції України від 27 серпня 2004 року, повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства юстиції України.
Як повідомив міністр юстиції України Олександр Лавринович, термін для перевірки інформації ЗМІ або повідомлень громадян буде становити 30 днів, в окремих випадках - до 45 днів. Після з'ясування всіх обставин і письмового пояснення судового експерта Дисциплінарна комісія повинна визначитися про необхідність порушення дисциплінарної справи.
Дисциплінарна комісія буде мати право, з урахуванням тяжкості вчиненої провини й обставин, за яких її було зроблено, зупинити дію або анулювати свідоцтво судового експерта. Крім того, може бути знижений кваліфікаційний клас судового експерта. У випадку зупинки дії свідоцтва, судексперт повинен пройти перепідготовку і здати екзамен по відповідній експертній спеціальності.
ІМІ
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ