Заміна мітрального клапана

1 Серпня 2022
1330
1 Серпня 2022
14:10

Заміна мітрального клапана

1330
Заміна мітрального клапана

Мітральний клапан знаходиться в лівій половині серця, між передсердям та шлуночком. Як правило, якщо є можливість, лікарі намагаються відновити клапан, тому до операції із його заміни вдаються нечасто. Якщо ж відновлення неможливе, клапан змінюють на штучний — механічний чи біологічний. Ви можете пройти протезування при стенозі мітрального клапана або його недостатності за кордоном. У розвинених країнах лікарі проводять не лише відкриті операції, а й малоінвазивні процедури через кровоносні судини.

Хірургічне лікування

Найчастіше заміну мітрального клапана проводять за допомогою відкритої операції. За можливості лікарі зберігають власні підклапанні структури пацієнта, тому що в цьому випадку забезпечується найкраща гемодинаміка.

Суть операції — у тому, що власний клапан видаляють, але на його місце ставлять механічний чи біологічний протез. Частіше встановлюють біологічні клапани: вони забезпечують кращі показники кровообігу і навіть не вимагають пожиттєвого прийому антикоагулянтів. Як результат – гарне самопочуття, зокрема й на тлі фізичних навантажень, низький ризик утворення тромбів і кровотеч. Але є мінус: такі клапани зношуються через 10-15 років, тож молодим пацієнтам вони навряд чи підійдуть.

У випадку, коли є висока очікувана тривалість життя, лікарі використовують механічні клапани. Їхній термін служби дуже великий, практично необмежений. У лабораторних експериментах механічний клапан успішно витримував навантаження, які мала б людина протягом близько 300 років життя. Інакше кажучи, є обґрунтована результатами експериментів ймовірність, щотакий клапан не доведеться міняти. Але його мінус – це необхідність постійного прийому антикоагулянтів для розрідження крові.

Малоінвазивне лікування

Малоінвазивна заміна мітрального клапана поки не є стандартним способом лікування захворювання. Таку процедуру роблять лише у спеціалізованих центрах пацієнтам із високими хірургічними ризиками.

Малоінвазивні процедури пацієнтам, які мають перший досвід хірургічного втручання, проводять тільки у межах клінічних досліджень. На відміну від малоінвазивної заміни аортального клапана імплантація мітрального може проходити не настільки успішно.

Здебільшого малоінвазивне протезування роблять тим, хто раніше переніс анулопластику чи заміну мітрального клапана. Тобто новий клапан людині можуть встановити всередину штучного фіброзного кільця, всередину штучного клапана, що вже зносився, але не всередину нативного (рідного) клапана. Процедуру проводять через розріз на нозі. Лікарі доставляють штучний клапан до серця та закріплюють усередині атріовентрикулярного отвору.

Чому варто пройти лікування за кордоном

У будь-якій країні світу вам можуть зробити операцію із заміни мітрального клапана. Це стандартні втручання, які проводять з середини ХХ століття у випадку тяжкого стенозу та серцевої недостатності.

Але якщо ви хочете використати можливості XXI століття, краще поїхати в одну з країн із розвиненою медициною. Декілька причин, чому вам варто надати перевагу лікуванню за кордоном:

  • Безпечні хірургічні операції у сучасних відділеннях серцево-судинної хірургії;
  • Лікарі зберігають підклапанні структури, щоб досягти гарної гемодинаміки;
  • Операція можуть провести відразу на кількох клапанах серця, якщо в цьому є потреба;
  • Можливе одномоментне лікування кількох хвороб (наприклад, мітрального стенозу та ішемічної хвороби серця) протягом одної операції;
  • Адекватна кардіологічна реабілітація, що дозволяє уникнути ускладнень та зменшити термін перебування у лікарні;
  • У спеціалізованих центрах для повторного протезування мітрального клапана використовують малоінвазивні методи лікування.

Щоб замінити мітральний клапан за кордоном, скористайтеся послугами компанії Booking Health. На нашому сайті можна дізнатися ціни, порівняти їх та із вигодою для себе записатися на лікування. Наші співробітники проконсультують вас щодо сучасних методів лікування, допоможуть підібрати медичний центр та повністю організують вашу поїздку. У клініці вас супроводжуватиме медичний перекладач, а особистий координатор буде на зв'язку у месенджерах 24/7.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1330
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду