"АІТІ" не відступається від права мовлення на УТ-2"Детектор медіа"

26 Серпня 2004
0
693
26 Серпня 2004
18:46

"АІТІ" не відступається від права мовлення на УТ-2"Детектор медіа"

0
693
"АІТІ" не відступається від права мовлення на УТ-2"Детектор медіа"
31 жовтня у Вищому господарському суді м.Києва відбудеться судове засідання з приводу відновлення ліцензії ТРК "АІТІ" на право мовлення на 2-у каналі українського телебачення. Про це "Телекритиці" повідомив директор ТРК "АІТІ" Володимир Орлов. Було б логічно, якби Нацрада з телерадіомовлення і цього разу була на стороні "АІТІ" - як і в 2000 році, коли Нацрада відстоювала чинність нашої ліцензії, тоді можна було б говорити про послідовність Нацради, сказав він. Директор "АІТІ" нагадав, що судові процеси з питання ліцензії "АІТІ" на право мовлення на УТ-2 тривають вже майже 5 років - спочатку близько 1,5 року в "АІТІ" відбирали ліцензію (визнавали недійсною), потім встановлювали винних у порушенні ліцензії (спочатку суд визнав винною Нацраду, а нещодавно - концерн РРТ).

Зараз "АІТІ" працює в режимі продакшн-студії - програма "Бути жінкою" виходить на 1 каналі українського телебачення, "Нехай щастить" - на 2 каналі. Відповідаючи на питання про можливості розширення ефіру передач "АІТІ", Володимир Орлов наголосив: "Ми не відступимося від свого курсу на другий канал".

Інф. "Детектор медіа"
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
693
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду