Микола Томенко: Греція допомогла УТ-1 показувати прем’єр-міністра відповідно до чинного законодавстваПрес-служба штабу Ющенка

13 Серпня 2004
0
491
13 Серпня 2004
12:57

Микола Томенко: Греція допомогла УТ-1 показувати прем’єр-міністра відповідно до чинного законодавстваПрес-служба штабу Ющенка

0
491
Микола Томенко: Греція допомогла УТ-1 показувати прем’єр-міністра відповідно до чинного законодавстваПрес-служба штабу Ющенка
Микола Томенко: Греція допомогла УТ-1 показувати прем’єр-міністра відповідно до чинного законодавства

Коментуючи вчорашню трансляцію інтерв’ю Віктора Януковича, який у прямому ефірі Першого національного телеканалу ділився своїми враження про Грецію, народний депутат Микола Томенко звернув увагу на те, що український прем’єр зробив кілька надзвичайно цікавих заяв. “Зокрема, Янукович поінформував, що Олімпійські ігри вже розпочалися, хоча, як відомо, урочисте відкриття XXVIII Олімпійських ігор відбудеться лише сьогодні”, - зазначив Микола Томенко. Таку заяву прем’єра народний депутат пояснив тим, що “можливо, Янукович пов’язує початок Олімпійських ігор із своїм приїздом в Афіни, але, як відомо, рішення Національного олімпійського комітету про відкриття ігор 13 серпня ще ніхто не відміняв”.

“Також в розмові з ведучою телепрограми Янукович, згадуючи свою участь на попередній олімпіаді в Сіднеї, зазначив, що його статус за цей час принципово змінився: тоді він був представником Президента, а тепер у нього “дебют”. Щоправда, Янукович не пояснив, у якій саме іпостасі він дебютує на Олімпійських іграх”, - зауважив Томенко.

Але найцікавіше, за словами депутата, сталося пізніше, коли картинка трансляції зникла, і було чути лише голос Віктора Януковича. “Так продовжувалося майже 10 хвилин, після чого трансляція була зупинена і всі спроби її відновити закінчилися безуспішно, - розповів Микола Томенко. - Таким чином, Віктор Федорович, “відкривши” Олімпійські ігри та будучи в "дебюті", не встиг навіть попрощатися з українськими телеглядачами”.

“Цікавість цього включення з Греції полягає не тільки в тому, що Перший національний канал не зміг технічно забезпечити пряму ефірну програму з прем’єр-міністром, а і в тому, що, фактично, Греція опосередковано допомогла УТ-1 виконати вимоги Закону “Про вибори Президента України”, - зазначив народний депутат. “Оскільки, як відомо, інформація про Януковича як про посадову особу, яка одночасно є кандидатом у Президенти – у даному випадку про прем’єр-міністра, голову НОК – не може супроводжуватися відеокартинкою, а мусить подаватися у формі офіційного повідомлення про те, як він, виконуючи свої службові обов’язки, перебував у Греції”, - пояснив Микола Томенко. Він зауважив, що “на жаль, в Україні абсолютна більшість медіа не виконують цю норму закону. В той час, як Греція допомогла українським телевізійникам показувати прем’єр-міністра без відеокартинки, а отже, - відповідно до чинного законодавства”.

Прес-служба Центрального штабу Віктора Ющенка
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
491
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду