Кандидати-самовисуванці не можуть мати офіційних спостерігачів від партій"Кандидат"

6 Серпня 2004
0
591
6 Серпня 2004
15:05

Кандидати-самовисуванці не можуть мати офіційних спостерігачів від партій"Кандидат"

0
591
Кандидати-самовисуванці не можуть мати офіційних спостерігачів від партій"Кандидат"
Кандидати в президенти-самовисуванці не можуть мати офіційних спостерігачів від політичних партій або блоків. Про це в інтерв'ю газеті "Влада та політика" заявила член Центральної виборчої комісії Марина Ставнійчук. "Створення різноманітних політичних блоків та коаліцій на підтримку того чи іншого кандидата - це просто громадсько-політична підтримка, не більше” сказала вона.

Марина Ставнійчук - член ЦВК, також пояснила, що в ситуації, коли прем`єр-міністр Віктор Янукович був висунутий Партією Регіонів, то лише її партійні організації мають право висувати своїх офіційних спостерігачів на виборах. "Інші партії, що входять до блоку "Разом заради майбутнього”, такого права не мають", - зазначила пані Ставнійчук.

Член ЦВК також висловила припущення, що кількість міжнародних спостерігачів на цьогорічних виборах буде в кілька разів більшою, аніж 2002 року, коли їх було близько 1 тисячі.

"Кандидат"
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
591
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду