Від теледебатів з Ющенко рейтинг Януковича виросте, думає ТігіпкоUNIAN

27 Липня 2004
0
543
27 Липня 2004
12:49

Від теледебатів з Ющенко рейтинг Януковича виросте, думає ТігіпкоUNIAN

0
543
Від теледебатів з Ющенко рейтинг Януковича виросте, думає ТігіпкоUNIAN
“Рейтинг популярності Віктора Януковича зросте ще більше, якщо люди зможуть порівняти його з Віктором Ющенком під час відкритих теледебатів у прямому ефірі”, - вважає керівник центрального виборчого штабу кандидата в Президенти України В.Януковича Сергій Тігіпко.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу центрального виборчого штабу кандидата в Президенти В.Януковича.

С.Тігіпко наголосив, що “сьогодні краще за все було б щонайчастіше виходити на публічні дискусії. І в першу чергу – з В.Ющенком. Для зростання рейтингу В.Януковича це був би, вважаю, найкращий варіант”.

"Український виборець сприймає нашого кандидата здебільшого як компетентного прем'єр-міністра, що керує ефективним урядом. Там, де В.Януковича знають не лише як адміністратора, а й як людину, непересічну особистість – там з його рейтингами не посперечається жодний з претендентів на президентське крісло. Маю на увазі Донецьку область, де показники популярності В.Януковича становлять від 52% до 68%”, - сказав керівник штабу.

С.Тігіпко впевнений, “якщо виборці познайомляться з В.Януковича ближче, тоді й довіри до нього, віри у нього буде значно більше”.

UNIAN
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
543
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду