5 причин вибрати вбудовану сантехніку


Поняття «вбудована сантехніка» охоплює обладнання, яке при встановленні частково чи повністю інтегрується в стіну, меблі чи додаткові спорудження. Вбудовані ванни та умивальники, підвісні унітази та біде, вмонтовані в нішу змішувачі та душові системи вже стали ознакою сучасної ванної кімнати. Таке оснащення пропонують десятки виробників, однак фахівці радять обирати продукцію перевірених компаній. Наприклад, про вироби чеського бренду Ravak можна дізнатися зі статті «Вбудована сантехніка: особливості та переваги». Популярність сантехніки з прихованим монтажем зростає з кількох причин. Тож з'ясуймо, чому для облаштування санітарного простору зараз дедалі частіше вибирають саме вбудоване обладнання.
Економія корисного простору
В компактних ванних кімнатах типової забудови важливий кожен квадратний сантиметр площі. Раціональне використання простору актуальне також і під час комплектації просторих санвузлів. Правильно задіяти приміщення та створити функціональний інтер'єр в кімнаті будь-якого розміру допомагає саме вбудована сантехніка.
Для туалетної зони обирають підвісні унітази та біде. Ергономічні чаші із санкераміки монтуються на зручній висоті, а комунікації та бачок ховаються в нішу. Монтаж ванни в подіум — простий спосіб логічно інтегрувати габаритну сантехніку в просторе приміщення. Вбудовані змішувачі для ванни/душу гарантують точне регулювання температури й напору води та розширюють робочу зону.
Єдиний стиль інтер'єру
Узгоджене до дрібниць оформлення важливе для санвузла, оскільки в невеликому просторі не завжди легко створити гармонійний інтер'єр. Лаконічні вироби вважаються оптимальним рішенням для функціональних приміщень, адже не перевантажують обстановку і забезпечують належні умови для безпечної гігієни. Комбінувати мінімалістичні предмети інтер'єру можна як самостійно, так і обрати готові рішення. Виробники пропонують колекції, елементи яких ідеально поєднуються за формою, кольором та загальною естетикою.
Швидке прибирання
Вбудована сантехніка мінімізує кількість щілин між обладнанням, стінами, підлогою, меблями. Відсутність зазорів, у яких часто накопичується пил та інші забруднення, значно спрощує догляд за ванною, умивальником, змішувачами. Підвісний унітаз і біде також сприяють порядку та чистоті у ванній кімнаті. Зафіксовані на стіні вироби забезпечують повний доступ до підлоги, тому з прибиранням чи ремонтом підлогового покриття складнощів не виникає. Для чищення керамічних виробів і хромованих панелей змішувачів слід використовувати рекомендовані виробником засоби.
Надійна конструкція
Сантехніка з прихованим монтажем не поступається за зносостійкістю обладнанню з іншими способами встановлення. Приховані змішувачі для душу та ванни гарантовано прослужать 5 років, оскільки їхній корпус виготовлений з міцної та гігієнічної латуні.
Інсталяція з нержавіючої сталі, за допомогою якої фіксується сантехніка, витримує навантаження до 400 кг. Санітарна кераміка стійка до подряпин. Щоб унеможливити появу мікротріщин на глазурі, унітази рекомендується доповнити сидіннями з технологією уповільненого опускання.
Більша функціональність завдяки аксесуарам
Зробити використання сантехніки максимально зручним і створити завершений інтер'єр допомагають аксесуари. Як вже зазначалося вище, для унітазів знадобиться відповідне за розмірами та формою сидіння з кришкою, а також панель зливу води з певним декоративним оздобленням. Зону водних процедур із вбудованою сантехнікою зроблять практичнішою дозатори, полички, тримачі.
