Телеканали закликали генпрокурора не відключати кабельні мережі "Волі"Асоціація мережевих телерадіомовників

8 Липня 2004
0
483
8 Липня 2004
13:50

Телеканали закликали генпрокурора не відключати кабельні мережі "Волі"Асоціація мережевих телерадіомовників

0
483
Телеканали закликали генпрокурора не відключати кабельні мережі "Волі"Асоціація мережевих телерадіомовників
ТзОВ “Міжнародна комерційна телерадіокомпанія” (ІСТV), ЗАТ “Міжнародний Медіа Центр – СТБ”, ЗАТ “Наше Радіо”, ЗАТ “Новий канал”, ЗАТ “ТелеОдин” (М1), ЗАТ “Телерадіокомпанія “Люкс”, ЗАТ “ТРК “Україна”, ТзОВ “Телерадіокомпанія “Медіа Маркет” (Хіт-FM) звернулися до Генерального прокурора України Геннадія Васильєва з проханням взяти під особистий контроль ризик вилучення обладнання компанії "Воля-Кабель" у зв`язку зі слідчими діями.

В листі ці телерадіоорганізації, що є членами Асоціації мережевих телерадіомовників України, заявляють: "Стурбовані таким можливим розвитком слідчих дій, що матиме наслідком припинення діяльності мережі, що, однозначно, призведе до неможливості прийому програм наших телекомпаній (адже система колективного прийому ефірного сигналу в місті Києві практично зруйнована), звертаємось до Вас з проханням взяти це питання під особистий контроль. Вважаємо, що розслідування кримінальної справи проти посадових осіб компанії не повинно відбитись на законних інтересах українських телевізійних мовників, а також на понад півмільйона киян, які не мають іншої можливості дивитись національні новини, художні фільми та інші програми, як отримувати їх через мережу кабельного оператора „Воля”.

Більше того, в той час, коли вся країна готується до президентської виборчої кампанії, відключення мовлення національних телевізійних каналів у Києві може викликати непрогнозовану реакцію як в країні, так і за її межами. Ми розуміємо, що в інтересах збереження стабільності у розвитку країни, не допустити подібного сценарію."

Асоціація мережевих телерадіомовників
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
483
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду