
20 січня – вебінар «Ефективна протидія дезінформації: міжнародний та національний досвід на практиці»


У четвер, 20 січня, ЦЕДЕМ запрошує всіх охочих на вебінар «Ефективна протидія дезінформації: міжнародний та національний досвід на практиці».
Вебінар відбудеться у Zoom, час: 11:00-13:30.
Під час вебінару міжнародні експерти з дезінформації та фактчекери поділяться своїм практичним досвідом, світовими трендами та інструментами боротьби з дезінформацією. А українські експерти та фактчекери розкажуть про вітчизняні реалії дезінформації, як розпізнавати та боротися з нею.
«Дезінформація – загроза сучасного світу, яка підриває демократичні принципи, є небезпечною для прав людини, породжує напругу у суспільстві та зневіру в державних процесах. Як швидко розпізнавати дезінформацію та які інструменти використовувати для протидії їй?»
Присутні зможуть закріпити отримані знання на практичній частині заходу, де розбиратимуть конкретні кейси виявлення дезінформації та протидії їй.
Спікери/ки вебінару:
- Оксана Майдан, заступниця директорки Internews в Україні;
- Олеся Холопік, директорка ЦЕДЕМ;
- Кріштіна Розгоній, консультантка Ради Європи (Австрія/Угорщина);
- Дмитро Тузов, ведучий радіо НВ, ведучий програми «Медіаклуб», медіаексперт ГО «Фундація “Суспільність”» , член Незалежної медійної ради;
- Ігор Соловей, керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики;
- Денис Колесник (Франція), засновник ініціативи Info Ops France; аналітик з безпекових питань та інформації; докторант в CNAM – Conservatoire national des arts et métiers, лабораторія Dicen-IDF;
- Катерина Крук, менеджер з питань публічної політики по Україні у Facebook;
- Альона Романюк, медійна експертка, фактчекерка, блогерка.
Модератори: Ігор Розкладай, заступник директора та головний експерт з медійного права ЦЕДЕМ, Альона Романюк, медійна експертка, фактчекерка, блогерка.
Для участі у заході зареєструйтеся за посиланням до 19 січня: https://forms.gle/VQFBrwnekmY5T4yPA
