Час заспівати, або Чому взимку українці масово купують караоке-мікрофони?

Час заспівати, або Чому взимку українці масово купують караоке-мікрофони?

16 Грудня 2021
1579
16 Грудня 2021
12:52

Час заспівати, або Чому взимку українці масово купують караоке-мікрофони?

1579
Час заспівати, або Чому взимку українці масово купують караоке-мікрофони?
Час заспівати, або Чому взимку українці масово купують караоке-мікрофони?

Сезон новорічних свят – час, коли можна голосно співати веселі, запальні пісні всією родиною, тому взимку українці масово поновлюють свої караоке-системи, дарують дітям музикальні іграшки, мікрофони.

Інтернет-магазину Панама добре відомий цей факт, тому напередодні масового попиту на сторінках сайту panama.ua з’являється святковий асортимент товарів, які змінюють настрій, роблять його веселим, надихають людину на творчість.

Найбільшим попитом користуються мікрофони, які приєднується до смартфону по Bluetooth і можуть програвати улюблені композиції через динамік, супроводжуючи їх різноманітними світло-музикальними ефектами.

Чому співати вголос корисно дітям і дорослим?

Діти дуже безпосередні, тому співають, незважаючи на оточуючих. Саме в дитинстві можна якісно розвинути слух та почуття ритму, але й у дорослому віці це робити ніколи не пізно. Вокал – хобі з низьким порогом входження, адже для цього потрібно тільки джерело трансляції музичних композицій та бажання співати.

Отже, чому співати вголос корисно і дітям, і дорослим:

  • профілактика мовленнєвих порушень, заїкання, безсоння та нервового збудження;
  • покращення розумової активності, концентрації та пам'яті – поліпшується кровообіг та кисневий потік крові, що дозволяє більшій кількості кисню проникати у мозок;
  • оздоровлення внутрішніх органів через дію вібрації (масаж печінки, жовчного міхура та кишківника), активізація виведення токсинів із організму;
  • покращення зовнішності – вокал постійно експлуатує м'язи обличчя та шиї, що сприяє їх зміцненню, підвищенню тонусу шкіри, зменшенню кількості зморшок;
  • підвищення життєвого тонусу, тому що мозок посилено продукує ендорфіни, які називають гормонами радості.

Люди, які часто скаржилися на емоційну нестабільність, мігрені, мали неврози, депресію та фобії, краще себе почували після терапії вокалом. Мабуть, українці інтуїтивно знають, що співом можна покращити настрій та самопочуття, тому із задоволенням співають вголос, використовуючи для антуражу домашні мікрофони.

Топ товарів, які українці купують в новорічний сезон

Для домашнього використання суперсучасні моделі мікрофонів не потрібні. Головне – якісний коннект із смартфоном, телевізором, ноутбуком, щоб музика звучала чітко, приємно та супроводжувалася світловими ефектами. Не зайвим буде і функція відлуння, яку полюбляють діти, граючись у ведучих шоу.

Що купити:

  • караоке-мікрофон Optima Wster MK-2 Gold XoKo – використовується як плеєр або мікрофон;
  • мікрофон WS-858 Wster – недорогий, представлений в реалістичному дизайні, дозволяє одночасно програвати файли зі свого смартфона та співати під них;
  • First Act Discovery Pink зі світловим шоу – стійка підлаштовується під зріст виконавця, є можливість для виконання своїх пісень.

Якщо ваша сім’я обожнює приколи, вистави, обирайте моделі з функцією зміни голосу (монстр, дитячий, жіночий, чоловічий) та можливістю роботи з картою пам’яті. Бажаємо веселих зимових свят!

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1579
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду