Из России выдворяют латвийскую журналисткуLenta.ru

22 Червня 2004
0
539
22 Червня 2004
14:38

Из России выдворяют латвийскую журналисткуLenta.ru

0
539
Из России выдворяют латвийскую журналисткуLenta.ru
В ближайшее время из России будет депортирована журналистка латвийского телеканала "Форма-про" Тила Беату, передает Lenta.ru "Интерфакс".

Как сообщил инфоромагентству источник в МВД России, решение о депортации 22-летней гражданки Латвии принял Даниловский суд Москвы по представлению московской милиции.

Как установили правоохранительные органы, Беату получила аккредитацию МИД РФ, однако не обратилась в паспортно-визовую службу для регистрации по месту пребывания. Кроме того, журналистка просрочила срок въездной визы.

Следствием также установлено, что латышка активно занималась коммерцией в Москве, что послужило дополнительным основанием для депортации. В МВД напомнили, что с 1994 года в России действуют законодательные нормы, запрещающие иностранным журналистам заниматься в РФ какой-либо побочной деятельностью, кроме профессиональной.

При рассмотрении требования о выдворении журналистки суд учел, что в 2000 году Беату уже высылалась из России за аналогичное нарушение закона.

Lenta.ru
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
539
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду