Викриття міфів про використання посудомийної машини


Посудомийна машина – порятунок для великих сімей і тих, хто не має часу для миття посуду. Щоб твій посуд був блискучим і чистим, важливо знати про кілька важливих аспектів її роботи. Далі ми розвінчуємо поширені міфи та ділимося порадами експертів.
А щоб машина працювала справно з найкращим результатом, слід використовувати якісні засоби для чищення. Придбати їх можна в інтернет-магазині «Ватсонс»: https://www.watsons.ua/ru/dom/tovary-dlya-kuhni/tabletki-i-poroshok-dlya-posudomoechnyh-mashin.
Міф №1: миття вручну заощаджує воду
На миття посуду вручну фактично витрачається вдвічі більше води, ніж із застосуванням посудомийної машини. А якщо ти митимеш посуд під включеним струменем, буде втрачено ще більше води. У більшості посудомийних машин використовується мала кількість води, яка очищується та повторно використовується протягом циклу. Простіше кажучи, посудомийна машина – більш екологічний та економний вибір.
Міф №2: посудомийна машина вимагає попереднього ополіскування
Потужні посудомийні машини призначені для видалення будь-яких слідів їжі за рахунок використання високого тиску води та рівномірного розподілу миючих засобів, що розкладають бруд. Фактично попереднє ополіскування призведе до того, що мило стане менш ефективним і навіть абразивним для посуду. Крім того, попереднє прополіскування посуду призводить до зайвої витрати води.
Міф №3: у посудомийну машину не можна класти крихкий посуд
Багато посудомийних машин мають спеціальні налаштування, тому тобі не потрібно ризикувати і вручну мити дорогоцінний скляний посуд, що насправді може призвести до його більшого пошкодження. Ці цикли є делікатними, але ефективними. Корисна порада: навіть якщо у тебе є супербезпечні налаштування для улюблених тендітних предметів, переконайся, що ти завантажуєш їх на верхню полицю, де вони будуть у найбільшій безпеці. Деякі посудомийні машини також мають спеціальні тримачі для склянок на нижній полиці (щоб переконатися в цьому, зверніться до інструкції).
Міф №4: перевантаження посудомийної машини економічне
Хоча вірно те, що посудомийна машина найкраще працює, коли вона заповнена, її навантаження – явно погана ідея. Занадто велика кількість посуду не економить воду або електроенергію, тому що в результаті очищення буде менш ефективним, що вимагає додаткового полоскання вручну або запуску ще одного повного циклу. Про що слід пам'ятати при завантаженні: переконайся, що предмети не накладаються один на одного, щоб вода та миючий засіб могли дістатися кожного затишного куточка та щілини.
Міф №5: що довше цикл, то краще
Для більшості посудомийних машин коротші цикли краще підходять для слабозабрудненого посуду. Крім того, високотехнологічні бренди тепер пропонують швидкі програми, які дозволяють виконати все очищення (незалежно від того, наскільки брудний посуд) набагато менше. При таких налаштуваннях мило розчиняється відразу після запуску циклу, тому активне очищення відбувається протягом усього періоду.
