Микола Томенко: "Передвиборні теледебати повинні надати достовірну інформацію суспільству, а не стати інструментом маніпулювання"Комітет з питань свободи слова

21 Червня 2004
0
565
21 Червня 2004
16:43

Микола Томенко: "Передвиборні теледебати повинні надати достовірну інформацію суспільству, а не стати інструментом маніпулювання"Комітет з питань свободи слова

0
565
Микола Томенко: "Передвиборні теледебати повинні надати достовірну інформацію суспільству, а не стати інструментом маніпулювання"Комітет з питань свободи слова
На круглому столі "Яким бути теледебатам кандидатів у Президенти?", що відбувся 21 червня 2004 р. у Києві, було представлено положення про порядок проведення передвиборних теледебатів під час виборів Президента України в 2004, підготовлене Громадською Радою з питань свободи слова та інформації.

Голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, відкриваючи круглий стіл, заявив, що "теледебати є унікальною можливістю перевести передвиборну кампанію у конструктивне русло. Тому надзвичайно важливо продумати процедуру відбору авторитетного, фахового, не заангажованого ведучого. Також необхідно визначити форму та структуру теледебатів, на яких кожен кандидат у Президенти міг би подати своє бачення майбутнього України. Дебати мають бути не обміном компромату, а прозорою дискусією щодо сучасної ситуації в державі, та стратегій діяльності майбутнього Президента України". На думку Миколи Томенка, "якщо ці моменти не будуть продумані, то теледебати можуть перетворитися на ще один дуже впливовий інструмент маніпулювання громадською думкою, де ведучий буде виконувати функції дискредитація одного з кандидатів".

Медіа-експерти, члени Громадської Ради, що були присутні на круглому столі, звернули увагу на те, що необхідно дати можливість не тільки Першому національному телеканалу, а й недержавним телевізійним каналам та громадським організаціям, які займаються медіа, провести теледебати.

На круглому столі було прийнято рішення, що даний проект буде доопрацьовано і протягом тижня запропоновано Центральній виборчій комісії для розгляду в якості проекту положення щодо телевізійних дебатів.

Інф. Комітету ВР з питань свободи слова
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
565
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду