Гендиректор типографії пояснює відмову друкувати "Остров" суто технічними причинамиIMI

21 Червня 2004
0
470
21 Червня 2004
11:45

Гендиректор типографії пояснює відмову друкувати "Остров" суто технічними причинамиIMI

0
470
Гендиректор типографії пояснює відмову друкувати "Остров" суто технічними причинамиIMI
Сьогодні генеральний директор Типографії ЗАО „Редакція газети "Донбас" Олександр Бріж повідомив, що відмовив донецькій газеті „Остров” у послугах друку накладу з суто технічних причин. Він розповів, що типографія має друкарські верстати індійського виробництва, які є не дуже потужними, і тому типографія була вимушена відмовити замовникам в особі газети „Остров” у послугах. „Вони прийшли до нас останніми з усіх клієнтів. Зараз ми вимушені відсікати деякі замовлення,” - повідомив ІМІ Олександр Бріж. Він також зазначив, що політичних мотивів відмови немає. „За умовами договору ми готові нести відповідальність”, - додав він.

17 червня газета "Острів" розповсюдила повідомлення, що їй відмовила у послугах Типографія ЗАО „Редакція газети "Донбас". У листі від типографії було зазначено, що вона відмовляє „Острову” через велику завантаженість устаткування і регулярних поломок друкарських верстатів. У повідомленні йшлося, що "Острів" виявився єдиним виданням, якому відмовили у послугах. Нікому з інших замовників (серед яких газета облдержадміністрації "Життя", офіційні видання міської і районної влади області, а також численні рекламно розважальні вісники) відмовлено в послугах не було,” - зазначено у повідомленні "Острова".

”Разом з тим, ще 15 червня редакція "Острів” за кілька годин до здачі чергового номера газети до друку було повідомлено про підвищення тарифів на типографські послуги більш, ніж у 1,5 рази - на 63%.

У листопаді минулого року через технічні причини з газетою "Острів" відмовилося співпрацювати найбільше в області видавництво "Донеччина".

Також у повідомленні „Острова” йшлося про те, що під тиск потрапили газета „Ситуація” та „5 канал”, з яким відмовилися співпрацювати оператори кабельного телебачення. Проте ІМІ повідомляє, що представники „5 каналу” заявили - поки жодних проблем з трансляцією у Донецькій області не мають.

IMI
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
470
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду