Цвіль не хоче оприлюднювати плівки Мельниченка"Українська Правда"

18 Червня 2004
0
530
18 Червня 2004
15:54

Цвіль не хоче оприлюднювати плівки Мельниченка"Українська Правда"

0
530
Цвіль не хоче оприлюднювати плівки Мельниченка"Українська Правда"
Колишній консул України в Мюнхені Володимир Цвіль заявляє, що виступає проти появи непередодні виборів яких-небудь плівок Мельниченка.

Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді", коментуючи прес-конференцію депутата Юрія Луценка, який напередодні попередив про можливе оприлюднення через Цвіля змонтованих записів.

"Плівки не повинні впливати на хід виборів – ні фальшиві, ні дійсні", - сказав Цвіль "Українській правді".

"Компромат, якіб властивості він не мав і яким би чином не був отриманий, не повинен бути головним знаряддям у боротьбі за президентське крісло. Оскільки споконвічно закладається фундамент руйнування, а не творення, і це ми вже проходили", - вважає Цвіль.

"Претенденти на посаду глави держави повинні представити народу свої програми, команди, які будуть її втілювати, а не компромат", - стверджує він.

На питання, чи буде він оприлюднювати які-небудь плівки, Цвіль сказав: "Я ніколи це не робив і не буду робити". Уточнюючи, чи передавав він комусь запису, екс-консул сказав: "Ні".

Коментуючи заяву депутата-соціаліста, Цвіль поцікавився, чи узгодив Луценко виступ з лідером СПУ Олександром Морозом.

"Для рядових членів СПУ хочу повідомити, що на якомусь етапі нині активний діяч партії пан Рудьковский і компанія використовували охоронця в особистих інтересах і продовжують робити це, мабуть, донині", - сказав він.

"Можливо, що вони сьогодні погоджують свої дії з СДПУ(о). Після мого виходу в ефір ця компанія заметушилася", - припустив Цвіль.

"Прес-конференція Луценка – це попереджувальна акція, але пов'язана аж ніяк не з можливою появою фальшивих записів, а зі страхом, зв'язаним з можливим викриттям ролі окремих керуючих членів СПУ в касетному скандалі", - вважає Цвіль.

Він також підтвердив, що "керівництву СПУ дійсно не було заздалегідь відомо про мої заяви в ефірі".

"Я їх робив від свого імені. З жовтня 2002 року з переходу на дипломатичну роботу відповідно до закону про дипслужбу я призупинив членство в СПУ і дотепер його не відновив", - повідомив Цвіль.

"Майорові Мельниченку я бажаю подальших успіхів в обробці всіх зроблених ним записів, тому що останнім часом у цій шляхетній справі спостерігається явний застій", - сказав Цвіль.

Цвіль також сказав, що він заяву самого Мельниченка про можливе оприлюднення фальшивок через нього ніде не чув і не читав. "Якщо таке буде – природньо, я з задоволенням на нього відповім. Мова йде про перевезення мною фонотеки з України на захід Європи, а також можливої появи фальшивих плівок", - сказав Цвіль.

Як відомо, у четвер соціаліст Юрій Луценко заявив, що Мельниченко попросив його оприлюднити заяву, що він не передавав ніяких записів Цвілю. Мельниченко також попередив про кампанію, що готується, щодо дискредитації зроблених ним у кабінеті президента України записів.

Луценко стверджує, що в Україні розгорнута кампанія з дискредитації записів, зроблених Мельниченком, зокрема, до Мюнхену вже "відправилася у відрядження" конкретна людина і там будуть розроблені механізми такої дискредитації.

Він також повідомив, що керівництву Соцпартії, членом якої є Цвіль, не було відомо про його дії. "Рішення (щодо перебування в рядах СПУ) по Цвілю буде прийнято після вивчення обставин і зустрічі з ним", - сказав Луценко.

"Українська Правда"
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
530
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду