Юридичне управління Національної ради дало роз`яснення щодо переваг НТКУ в конкурсі на FM-частотиНацрада

17 Червня 2004
0
573
17 Червня 2004
17:31

Юридичне управління Національної ради дало роз`яснення щодо переваг НТКУ в конкурсі на FM-частотиНацрада

0
573
Юридичне управління Національної ради дало роз`яснення  щодо переваг НТКУ  в конкурсі на FM-частотиНацрада
У статті “Національна радіокомпанія України у контексті взаємовідносин влади, засобів масової інформації та суспільства” (Говорить і показує Україна” від 3.06.04р.) президент Національної радіокомпанії України Віктор Набруско висловив ряд зауважень на адресу Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Зокрема, вони стосувались визначення переможців у оголошених конкурсах, в яких брала участь і Національна радіокомпанія України.

За даними управління науково-технічного і частотного розвитку Нацради Національна радіокомпанія України замовила на прорахунок 30 частот в різних регіонах України. З них до Національної ради з ДКЗІ надійшло 8 прорахованих радіочастот. В двох конкурсах Національна радіокомпанія не визнана переможцем, в 6-х взагалі не брала участі.

Всього ж за 2003-2004 роки Національна рада провела конкурси на 171 частоту, але від Національної радіокомпанії надійшло лише 2 заяви на участь у конкурсах.

Стосовно переваг Національної радіокомпанії України під час конкурсних відборів, про які зазначає В. Набруско дає роз`яснення юридичне управління Національної ради.

Відповідно до ст.12 Закону України “Про телебачення і радіо” на державні телерадіоорганізації, які існують в системі спеціальних уповноважених державних органів виконавчої влади з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) розповсюджується пріоритетне право тільки на загальнонаціональні канали мовлення, технічні засоби яких створено коштами державного бюджету. Такими каналами в Україні є УР-1 і УР-2.

Прес-служба Національної ради
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
573
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду