Мельниченко попереджає про появу фальшивих плівок - він нічого не передавав Цвілю"Українська Правда"
Таку заяву Мельниченка оприлюднив народний депутат Юрій Луценко (фракція Соцпартії) на прес-конференції в четвер у Києві, відзначивши, що зробив це на прохання екс-майора.
За словами Луценка, Мельниченко офіційно передавав записи тільки лідерові Соцпартії Олександру Морозу, тимчасовій спеціальній парламентській комісії з розслідування обставин убивства журналіста Георгія Гонгадзе і Генеральній прокуратурі України.
"Інші записи, що з'являться в період виборчої кампанії, не автентичні", - вважає, за словами депутата, Мельниченко.
Луценко стверджує, що в Україні розгорнута компанія по дискредитації записів, зроблених Мельниченком, зокрема, у Мюнхен уже "відправилася у відрядження" конкретна людина і там будуть розроблені механізми такої дискредитації.
Він також повідомив, що керівництву Соцпартії, членом якої є Цвіль, не було відомо про його дії. "Рішення ( щодо перебування в рядах СПУ) по Цвілю буде прийнято після вивчення обставин і зустрічі з ним", - сказав Луценко.
За його словами, надані в ході прес-конференції журналістам компакт диски, на яких місьтяться як оприлюднені раніше, так і не відомі дотепер фрагменти, не містять всього обсягу записів, зроблений Мельниченком.
Депутат також повідомив, що в найближчі плани екс-майора входить відпрацьовування всіх записів, зроблених ним.
Як повідомлялося, наприкінці травня в українську редакцію радіостанції "Німецька хвиля" звернувся український бізнесмен Володимир Цвіль, який називає себе безпосереднім учасником "касетного скандалу".
Цвіль стверджує, що саме він вивіз за кордон записи, зроблені Мельниченком в кабінеті президента України. Крім того, Цвіль обвинуватив ряд українських посадових осіб - Євгена Марчука, Володимира Радченка, Ігоря Смешка - у тім, що вони знали про ведення записів у кабінеті глави держави.
Пізніше Цвіль спростував таке твердження і заявив, що нічого подібного "Німецькій хвилі не говорив".
У червні Генпрокуратура допитала Цвіля.
href="pravda.com.ua">"Українська Правда"<>
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ