До 30 листопада – прийом заявок на регіональний конкурс для журналістів, блогерів і влогерів в Молдові та Україні
Проект «EU4Youth – Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні» (скорочено EUnlocking) оголошує Регіональний конкурс для журналістів, блогерів і влогерів в Модлові та Україні.
Тема Конкурсу «Соціальне підприємництво – співпраця без кордонів».
Чи знаєте ви цікавих соціальних підприємців в Україні та Молдові, які зміцнюють співпрацю між двома країнами та/або з іншою країною ЄС, а також мають позитивний вплив на суспільство та/або навколишнє середовище? Допоможіть людям познайомитися з ним. Візьміть участь у цьому конкурсі, щоб представити публіці своїх героїв та виграти грошовий приз!
Що можна подати на конкурс?
- Все, чим важливо поділитися з іншими: ви можете надіслати статтю, відеоматеріали, повідомлення в блозі, подкаст, влог, відео, ток-шоу або будь-який мультимедійний контент, орієнтований на історію підприємців, які співпрацюють у двох країнах та/або з іншими країнами ЄС, щоб створити позитивні зміни для навколишнього середовища та їхніх спільнот, особливо для малозабезпечених.
- Кожен учасник може подати максимум 2 (дві) власні роботи.
- Матеріали (роботи) повинні бути опубліковані/передані в ефір/розміщені з 1 жовтня по 30 листопада 2021 року (за місцевим часом).
- Пріоритетними темами є (1) партнерство між соціальними підприємцями в Республіці Молдова та Україні та/або з інших країн ЄС, (2) молодь в соціальному підприємництві, (3) робочі місця для неблагополучної молоді/людей, (4) екологія та екологічна сталість та (5) як соціальне підприємництво сприяє регіональній економіці (Східна Європа).
Мови робіт: українська, російська, англійська, румунська.
Дедлайн подачі робіт: 30 листопада 2021 року.
Будь ласка, розміщуйте свої матеріали ТУТ
Призи
9 призів включають
Категорія 1: Відео
Три найкращі матеріали отримають такі грошові винагороди:
- перше місце: 700 євро
- друге місце: 400 євро
- третє місце: 200 євро
* усі призи включають податок на прибуток, який підлягає утриманню, у розмірі 19,5%
Категорія 2: Аудіо/Подкасти
Три найкращі матеріали отримають такі грошові винагороди:
- перше місце: 700 євро
- друге місце: 400 євро
- третє місце: 200 євро
* усі призи включають податок на прибуток, який підлягає утриманню, у розмірі 19,5%
Категорія 3: Статті
Три найкращі матеріали отримають такі грошові винагороди:
- перше місце: 700 євро
- друге місце: 400 євро
- третє місце: 200 євро
* усі призи включають податок на прибуток, який підлягає утриманню, у розмірі 19,5%
Хто може подати заявку
Журналісти, блогери та всі, хто проживає в Україні чи Молдові та публікує свої роботи у будь-яких українських та молдавських ЗМІ, включаючи телебачення, онлайн та друковані ЗМІ, влоги та блоги.
Підтримка конкурсантів
Надсилайте свої запитання до 11 жовтня 2021 року на цю електронну адресу office@egaliteint.org
15 жовтня 2021 року, в період 15:00 — 16:30 (місцевий час), проект EUnlocking організує онлайн інформаційну сесію для зацікавлених осіб.
Мови заходу: українська, румунська, російська
Реєстрація на інформаційну сесію:
будь ласка, заповніть реєстраційну форму ТУТ до 13 жовтня 2021 року
Технічні вимоги
Якщо матеріал опубліковано в Інтернеті, включіть посилання безпосередньо у відповідну форму заявки. Посилання має бути активним принаймні до 31 грудня 2022 року.
Критерії оцінки
Актуальність роботи:
- Відповідність заявленим темам;
- Рівень висвітлення тем соціального підприємництва в регіональному/європейському/міжнародному масштабі;
- Ознайомлення аудиторії з темою соціального підприємництва в інноваційний спосіб;
- Включення тематичних досліджень або цитат з перших рук тощо.
Відповідність матеріалу журналістським стандартам:
- Точність дослідження по темі
- Баланс думок
- Чесність і надійність
- Відсутність дискримінації
- Простота
- Висвітлення історії героя/героїні та вплив його/її соціального бізнесу
Будуть оцінюватись додаткові критерії *:
* Бали за цими критеріями не будуть вирішальними, але можуть дати перевагу:
- Охоплення — кількість людей, які хоча б раз зверталися до вашого матеріалу;
- Емоційний інтелект у тексті/відеоролику — здатність автора розуміти, використовувати та управляти емоціями позитивно, щоб зняти стрес, ефективно спілкуватися, співпереживати іншим, долати проблеми та вирішувати конфлікти;
- Подальші дії щодо публікації (за наявності, будь ласка, надішліть доказ разом із заявкою) — подальше висвітлення теми в засобах масової інформації за результатами публікації.
Журі оцінюватиме кожен критерій від 1 до 10 і прийматиме остаточне рішення до 30 грудня 2021 року. Найкращий матеріал визначатиметься кількістю балів.
Залежно від ситуації з Covid, переможців можуть запросити на церемонію нагородження, яка, як очікується, відбудеться офлайн у січні 2022 року. Про конкретну дату та місце буде повідомлено пізніше.
Порядок подання роботи:
- Заповніть та подайте Заявку, яка міститиме посилання на статтю, фотозвіт, зображення, блог, відео чи будь-який мультимедійний контент;
- Якщо матеріали не розміщені в Інтернеті, їх можна надіслати на електронну адресу office@egaliteint.org з темою «Співпраця без кордонів — повне ім’я заявника».
Авторські права
Проект EUnlocking, що підтримується Європейським Союзом у рамках програми EU4Youth, залишає за собою право опублікувати частину або всі конкурсні роботи для популяризації Конкурсу «Соціальне підприємництво – співпраця без кордонів» для журналістів, влогерів та блогерів чи інших заходів, що фінансуються ЄС.
Проект EUnlocking допомагає розвивати соціальний підприємницький потенціал молодих людей в Молдові та Україні, створюючи сприятливу екосистему для соціальних підприємств, а також надихаючи і підтримуючи більше молодих соціальних підприємців для розробки і підтримки своїх інноваційних рішень, спрямованих на просування соціальної інтеграції та екологічної стійкості в обох країнах. Проект співфінансується Європейським Союзом в рамках його програми EU4Youth.
Проект реалізується Інститутом імені Густава Штреземана (GSI) (Німеччина), «Egalite International» (Україна), організацією «AXA Management Consulting» (Молдова), Асоціацією «ECO-RAZENI» (Молдова), Національним центром допомоги та інформування для НУО в Молдові «CONTACT» (Молдова) та «Pro NGO!» (Німеччина).