Вінницькі ЗМІ можуть встигнути за Януковичем хіба що на вертольотіIMI
За його словами, хоча прес-секретар прем`єр-міністра Ганна Герман і вибачилась за дії вінницьких чиновників і назвала їх неправомірними, проте, фізично вони, журналісти, яких спочатку недопустили, потрапити тепер на захід Віктора Януковича на 15.40 в Калинівській районній адміністрації не можуть - хіба що на вертольоті.
- Я вважаю, що це пряме перешкоджання журналістам виконувати свої професійні обов`язки з боку місцевої влади, - сказав Анатолій Жучинський.
При цьому він додав, що комерційні, незалежні ЗМІ складають у Вінницькій області більшу половину інформаційного простору – за його підрахунками, десь 60 % від загальної кількості.
За словами Жучинського, заступник губернатора області, який і складав списки журналістів для акредитації, є головою обласного осередку Народної демократичної партії України.
IMI
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ