

Позиція державних ЗМІ Сумщини залишиться "стабільною" і в передвиборчий період, йдеться в аналітичному огляді бюлетеня УНЦПД "Регіональна політика", присвяченому передвиборчій ситуації на Сумщині..Обласна телерадіокомпанія, газети "Сумщина", "Суми і сумчани" та інші фінансуються з держбюджету, тож навряд чи наважаться висловити свою думку без санкції "згори". І ні точка зору окремих журналістів, ані навіть формальне приєднання до Хартії про чесні вибори чи інших документів подібного типу не змусять "рупори влади" самостійно визначати власне ставлення до основних проблем країни. Серед приватних медіа ситуація також далеко не безхмарна. Деякі ЗМІ, які дійсно намагаються дотримуватися принципів об`єктивності в своїй роботі (наприклад, газета "Ярмарок") мають надто незначний наклад і не можуть суттєво впливати на світогляд громадян. Популярністю в регіоні серед політично активних інформджерел користуються четверо - ТРК "Відікон", а також газети "Данкор", "Ваш шанс" і "Панорама". Серед фаворитів медійних перегонів Сумщини останнім часом намітився світоглядний розкол. "Панорама" і "Данкор", які ще навесні 2003 року досить лояльно ставилися до існуючої влади, зараз все активніше критикують її, створюючи досить збалансовану картину існуючого стану речей. Натомість "Відікон" і "Ваш шанс" опинилися по інший бік барикад. Наприклад, журналісти першого вкрай необ`єктивно подали інформацію про травневі студентські протести проти об`єднання сумських вузів, розповідаючи, що майже всі студенти підтримують це об`єднання, а тих, хто проти, просто купили. У свою чергу "Ваш шанс" явно демонструє свою прихильність до "партії влади" - СДПУ (о) і до православної церкви Московського патріархату. В області дедалі більшу популярність здобувають політичні видання, які централізовано поширюються опозиційними силами.
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена