ВР не підтримала рішення про визнання недостатньою роботи генпрокуратури з розслідування ситуації в Мукачевому УНІАН

1 Червня 2004
0
504
1 Червня 2004
17:38

ВР не підтримала рішення про визнання недостатньою роботи генпрокуратури з розслідування ситуації в Мукачевому УНІАН

0
504
ВР не підтримала рішення про визнання недостатньою роботи генпрокуратури з розслідування ситуації в Мукачевому УНІАН
Верховна Рада України не підтримала проект постанови, яким передбачалося визнати роботу Генеральної прокуратури щодо розслідування обставин, які мали місце під час виборів міського голови міста Мукачевого Закарпатської області, недостатньою.

Як передає УНІАН, за дану постанову проголосувало 206 із 414 народних депутатів, зареєстрованих у залі.

“За” голосували майже в повному складі фракції “Наша Україна”, КПУ, СПУ, БЮТ, 4 представники групи “Центр” та 2 народних депутатів з фракції НДП-ПППУ, крім того “за” проголосувало 10 позафракційних депутатів.

На голосування Верховної Ради України не було поставлено проект постанови, внесений народними депутатами Анатолієм МАТВІЄНКОМ (БЮТ) та Іваном ІВАНЧО (“Наша Україна”), яким пропонувалося висловити недовіру генеральному прокурору України Геннадію ВАСИЛЬЄВУ.

Перший заступник голови Верховної Ради України Адам МАРТИНЮК зазначав, що цю постанову не можна ставити на голосування, оскільки на неї не дано висновок профільного комітету Верховної Ради України, а також те, що зміст постанови не відповідає розгляду сьогоднішнього питання у парламенті. В той же час голова Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир МОЙСИК зазначив, що постановка питання “викликає принаймні здивування”, оскільки у квітні щодо подій в Мукачевому було поставлено без висновків профільного комітету 6 проектів постанов, а в травні – 5. Він наголосив, що А.МАРТИНЮК зобов`язаний був поставити даний проект постанови на голосування.

А.МАРТИНЮК поставив на голосування парламенту пропозицію щоб сьогодні парламент розглянув обидва проекти постанови. Але ця пропозиція була підтримана лише 148 із 419 народних депутатів, зареєстрованих у залі. За дану пропозицію голосували майже в повному складі “Наша Україна”, СПУ та БЮТ.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
504
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду