

За фактом побиття головного редактора чернівецької газети "Час" Петра Кобевка, який трапився 28 травня 2004 року, журналісти Буковини ухвалили звернення до голови НСЖУ Ігоря Лубченка, голови облдержадміністрації Михайло Романіва, голови облради Олександра Смотра, Чернівецького міського голови Миколи Федорука, прокурора Чернівецької області Олександра Галкіна, начальника УМВС України в Чернівецькій області Богдана Керницького та начальника УСБУ в Чернівецькій області Юрія Кіцула. "Оскільки побиття журналістів у Чернівцях відбувається вже не в перше, особливо у період виборчих кампаній, члени правління ЧОО НСЖУ розцінюють цей факт, як чергову спробу залякати працівників ЗМІ і обмежити їх можливості в об'єктивному висвітленні виборчого процесу", - зазначається у заяві. У зв'язку з цим чернівецькі журналісти вимагають від депутатів обласної ради створити тимчасову слідчу комісію, яка б розглянула усі подібні випадки і ухвалила відповідне рішення. Журналісти також пропонують заслухати звіт керівників силових структур області про хід розслідування справ пов'язаних із нападами на журналістів. У разі незадоволення своїх вимог журналісти області погрожують вдатися до бойкоту правоохоронних органів Буковини і взагалі не висвітлювати їх діяльність. "Нам набридло те, що правоохоронці ще жодного разу не довели справу про напад на журналіста до логічно завершення. Взагалі сам факт таких нападів, зазвичай, ставиться під сумнів, і лише в разі, якщо журналіста знайшли з відрізаною головою, він визнається таким, що насправді мав місце", - наголошували присутні на зборах.
Інф.
ІМІ
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена