Журналісти просять правовий комітет ВР пришвидшити розробку нового проекту змін до ЦК України"Громадська рада"

14 Травня 2004
0
439
14 Травня 2004
13:29

Журналісти просять правовий комітет ВР пришвидшити розробку нового проекту змін до ЦК України"Громадська рада"

0
439
Журналісти просять правовий комітет ВР пришвидшити розробку нового проекту змін до ЦК України"Громадська рада"
Як вже повідомляла "Детектор медіа", Верховна Рада України 12 травня не підтримала в першому читанні внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо права на інформацію) депутатів М.Томенка, Ю.Артеменка, С.Гмирі, Е.Матвійчука (реєстр. № 3547), спрямований на вирішення проблем сьогодні оприлюднила звернення до громадськості, в якому нагадує, що низка положень Цивільного кодексу містить багато серйозних недоліків, які "дискредитують законодавство України як в очах власних громадян, так і іноземних інституцій", звужують конституційні права громадян на поширення інформації тощо.

У зверненні Громадської ради звертається увага громадськості на результати голосування "за" законопроект про внесення змін до Цивільного кодексу: "фракція "Наша Україна" – 77 голосів "за", КПУ – 58, СПУ – 18, фракція "Аграрної партії" -- 15, "Регіони України" – 12, "Народовладдя" – 10, "Центр" – 8, група "Народний вибір" – 4, БЮТ – 3 "за". Жодного голосу на підтримку зміни абсурдних положень Цивільного кодексу не дали парламентські фракції СДПУ(о), "Демократичні ініціативи", НДП, "Трудова Україна"."

Також Громадська рада з питань свободи слова та інформації звернулася до Комітету Верховної Ради України з правової політики, профільного щодо даного законопроекту, з проханням якомога швидше підготувати проект закону до повторного першого читання. Звернення підписали представники організацій-членів Громадської Ради з питань свободи слова та інформації:

Наталя Лігачова ("Детектор медіа"),

Валерій Іванов (Академія української преси),

Тарас Шевченко (Інтерньюз-Нетворк),

Олександр Ленгауер (СЕС-Україна),

Сергій Дацюк, медіа-експерт,

Світлана Конончук, керівник політичних программ, Український незалежний центр політичних досліджень,

Олег Ярош, керівник інформаційних программ, Український незалежний центр політичних досліджень,

Костянтин Михайличенко, виконавчий директор, Український незалежний центр політичних досліджень,.

Юрій Нестеряк, Асоціація "Спільний простір"

Тарас Петрів, Інститут журналістики

Інф. Громадської Ради з питань свободи слова та інформації.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
439
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду