Британський дипломат: "Утиски свободи слова негативно впливатимуть на ставлення до України в ЄC"

5 Травня 2004
0
478
5 Травня 2004
12:57

Британський дипломат: "Утиски свободи слова негативно впливатимуть на ставлення до України в ЄC"

0
478
Британський дипломат: "Утиски свободи слова негативно впливатимуть на ставлення до України в ЄC"
– Питання дотримання прав людини в Українi i у Великiй Британiї обговорили глава українського парламентського комiтету з прав людини i нацменшин Геннадiй Удовенко i начальник управлiння у справах людини британського МЗС Джон Бенджамiн.

Однiєю з проблем України депутат назвав тортури. За його словами, українськi правоохоронцi катують затриманих для того, щоб забезпечити високi показники розкриття злочинiв. В Українi iснувало правило про те, що розкриття злочинiв має бути на рiвнi 70-80%, тодi як у захiдних демократiях такий рiвень зводився до 30-40%. Г. Удовенко наголосив, що новий мiнiстр внутрiшнiх справ пiдтримав позицiю комiтету з прав людини, i знизив показник необхiдного розкриття злочинiв.

За словами Дж.Бенджамiна, iнтерес європейського спiвтовариства також викликають питання регiональних виборiв в Українi (зокрема, у Мукачевому), питання виконання законодавства незалежно вiд судової системи, стан зi свободою слова i преси.

"Будь-які утиски свободи слова негативно впливатимуть на ставлення до України в Європейському Союзi", - наголосив Дж.Бенджамiн.

Крiм того, за його словами, як i ранiше, привертає до себе увагу справа про вбивство українського журналiста Георгiя Гонгадзе, i "те, що минає час, - не зменшує необхiдностi встановити справедливiсть".
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
478
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду