Британський дипломат: "Утиски свободи слова негативно впливатимуть на ставлення до України в ЄC"
Однiєю з проблем України депутат назвав тортури. За його словами, українськi правоохоронцi катують затриманих для того, щоб забезпечити високi показники розкриття злочинiв. В Українi iснувало правило про те, що розкриття злочинiв має бути на рiвнi 70-80%, тодi як у захiдних демократiях такий рiвень зводився до 30-40%. Г. Удовенко наголосив, що новий мiнiстр внутрiшнiх справ пiдтримав позицiю комiтету з прав людини, i знизив показник необхiдного розкриття злочинiв.
За словами Дж.Бенджамiна, iнтерес європейського спiвтовариства також викликають питання регiональних виборiв в Українi (зокрема, у Мукачевому), питання виконання законодавства незалежно вiд судової системи, стан зi свободою слова i преси.
"Будь-які утиски свободи слова негативно впливатимуть на ставлення до України в Європейському Союзi", - наголосив Дж.Бенджамiн.
Крiм того, за його словами, як i ранiше, привертає до себе увагу справа про вбивство українського журналiста Георгiя Гонгадзе, i "те, що минає час, - не зменшує необхiдностi встановити справедливiсть".
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ