Представники громадських організацій вимагають провести засідання РНБОУ щодо виборів в Мукачевоkandydat.com.ua
Серед учасників дискусії були голова комітету Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Анатолій Матвієнко, народний депутат Рефат Чубаров, провідні політологи та соціологи, представники громадських організацій, журналісти. До дискусії приєдналися представники СДПУ(о), яку опозиція звинувачує у фальсифікації мукачівських виборів.
Серед інших пропозицій учасників „круглого столу” були створення парламентської комісії з контролю над проведенням президентських виборів, а перед цим – приділення максимальної уваги до довиборів у Одесі та на Полтавщині. Вибори ж міського голови в Мукачевому більшість учасників дискусії пропонували визнати недійсними, а членів виборчих комісій, винних у їх фальсифікації, притягти до відповідальності. Лунали пропозиції і на подальшу перспективу – створення „гарячих ліній” в центральних апаратах Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України та Генеральної прокуратури, проведення навчань і тренінгів керівників та членів виборчих комісій усіх рівнів.
kandydat.com.ua
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ