Пiдписанти Етичного кодексу журналiста закликають колег iнформувати про конкретнi справи кандидатiв у президентиІнтерфакс

26 Квітня 2004
0
525
26 Квітня 2004
10:26

Пiдписанти Етичного кодексу журналiста закликають колег iнформувати про конкретнi справи кандидатiв у президентиІнтерфакс

0
525
Пiдписанти Етичного кодексу журналiста закликають колег iнформувати про конкретнi справи кандидатiв у президентиІнтерфакс
Пiдписанти Етичного кодексу українського журналiста закликають всiх працiвникiв засобiв масової iнформацiї України висвітлювати президентську виборчу кампанiю, активно керуючись принципами етики. Про це говориться у їхньому зверненнi до всiх журналiстiв України, прийнятому в суботу у Києвi. "Через пiвроку народ України буде обирати свого президента. Це формально, а по сутi – обиратиме шлях розвитку суспiльства i держави, як мiнiмум, на наступне десятирiччя", - вiдзначається в зверненнi.

"Голос кожного виборця в державi, яка йде до демократiї, - це цiннiсть, особлива цiннiсть, якщо його вiддають на пiдтримку кандидата свiдомо i вiльно. Без твоєї участi неможливо забезпечити громадянам України їх право обирати главу держави: жоден з кандидатiв не в змозi зустрiтися з 36 млн. виборцiв, жоден з кандидатiв без твоєї участi не може донести до людей свою правду, точно також як i свою брехню", - звертаються учасники з'їзду до кожного з українських журналiстiв.

Вони звертають увагу журналiстiв, що вiд їх голосу, який звучить з телеекрана або радiоприймача, зi сторiнок газет, залежить майбутнє країни. "Ти можеш донести до виборця мiфи i iмiджевi образи кандидатiв, вiдчужено ретранслювати їх нездiйсненнi, популiстськi програми, а можеш iнформувати людей про конкретнi справи i результати дiяльностi кандидатiв, i таким чином – їх здатностi реально полiпшити життя пiсля виборiв. Ти можеш стати на сторону влади або опозицiї, а можеш залишитися поза полiтичним поєдинком, - наголошується у зверненнi.

Інтерфакс
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
525
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду