16:11
Середа, 7 Квітня 2021

12, 13 та 15 квітня – онлайн-тренінг для журналістів «Гендерночутлива журналістика та медіаграмотність»

1 764
Реєстрація на захід триватиме до 11 квітня.
12, 13 та 15 квітня – онлайн-тренінг для журналістів «Гендерночутлива журналістика та медіаграмотність»

ГО «Інтерньюз-Україна» оголосила набір на 3-денний онлайн-тренінг «Гендерночутлива журналістика та медіаграмотність» для журналістів, які прагнуть отримати чи вдосконалити професійні знання з висвітлення гендерночутливих тем у медіа, гендерної рівності та прав людини. Вони пройдуть 12, 13 та 15 квітня.

«Наші експерт(к)и та тренер(к)и навчать вас розбиратись у термінах, правильно використовувати мову гендерночутливої журналістики, виявляти сексизм і мову ворожнечі в матеріалах медіа. Крім цього, учасники дізнаються, як правильно формувати та застосовувати фемінітиви, а також підвищать обізнаність про природу гендерних стереотипів», – йдеться в повідомленні.

Спікери:

  • Єлизавета Кузьменко, членкиня Комісії з журналістської етики, голова ГО «Асоціація «Жінки в медіа»;
  • Ангеліна Карякіна, журналістка, редакторка та медіаменеджерка;
  • Ірина Славінська, продюсерка Радіо «Культура», координаторка з гендерних питань кампанії проти сексизму в медіа та політиці «Повага»;
  • Володимир Бєглов, голова правління Освітнього центру з прав людини у Львові та інші.

Коли: 12, 13 та 15 квітня:

  • 10:00-13:30 – для учасників із Запорізької та Херсонської, а також Дніпропетровської, Миколаївської та Кіровоградської областей);
  • 15:00-18:30 – для учасників із Волинської та Чернівецької, а також Львівської, Хмельницької, Тернопільської, Рівненської та Івано-Франківської областей).

Де: платформа Zoom.

Реєстрація: до 18:00 11 квітня за посиланням.

Участь у тренінгу безкоштовна. Відбір учасників проходить на конкурсній основі — за змістом надісланих заявок. Перевага надаватимуть журналістам, творцям медіаконтенту в соцмережах, теле- й радіоведучим і студентам факультетів журналістики.

Контактна особа: Ганна Дьомочка, hdiomochka@internews.ua, 099 067 73 75.

Захід реалізується в рамках проєкту «Тренінги з медіаграмотності та гендерночутливої звітності для регіональних та місцевих ЗМІ в Україні щодо боротьби з гендерними стереотипами, гендерною дискримінацією та мовою ворожнечі у ЗМІ», що фінансується Структурою Організації Об'єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки).

 Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1764
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду