

Кабінет Міністрів затвердив склад спостережної ради Національної радіокомпанії в складі 15 осіб, призначивши його головою віце-прем'єра Дмитра Табачника. Про це сказано в розпорядженні Кабміну від 14 квітня. До складу ради також увійшли керівник Головного управління інформаційної політики Адміністрації Президента Сергій Васильєв (заступник голови ради), начальник управління Секретаріату Кабміну Володимир Ткач (секретар ради), президент Національної радіокомпанії Віктор Набруско, міністр праці і соціальної політики Михайло Папієв, голова Держкомітету з телебачення і радіомовлення Іван Чиж. До складу ради також включені перший заступник голови Держкомітету у справах національностей і міграції Віктор Воронін, перший заступник міністра освіти і науки Андрій Гуржій, заступник голови Держкомітету зі зв'язку й інформатизації Володимир Коляденко, перший заступник міністра іноземних справ-керівник апарата Володимир Єльченко, заступник міністра у справах сім'ї, дітей і молоді Владислав Миленький, перший заступник міністра культури і мистецтв Леонід Новохатько. Крім того, до складу ради ввійшли гендиректор Національного інформаційного агентства "Укрінформ" Віктор Чамара, ректор Академії адвокатури Тетяна Варфоломєєва, ректор Київської дитячої академії мистецтв Михайло Чембержі. Президент Леонід Кучма в лютому присвоїв Національній радіокомпанії України статус національної. При цьому Кучма зобов'язав Кабмін затвердити персональний склад спостережної ради Національної радіокомпанії. Національна радіокомпанія України здійснює мовлення 94,5 годин на добу на трьох внутрішніх каналах і на закордонну аудиторію. Внутрішнє мовлення компанія веде українською мовою, закордонне - українською, англійською, німецькою і румунською.
Повідомляє
kandidat з посиланням на Українські новини
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена